Продаж права оренди земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення, площею 0.5286 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Червоноградського район, с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:11:000:0125
Продаж права оренди земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення, площею 0.5286 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Червоноградського район, с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:11:000:0125
UAH1,517.97
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom May 12, 2025, 18:00
until Jun 9, 2025, 20:00
from Jun 10, 2025, 11:10
until Jun 10, 2025, 11:48
from Jun 10, 2025, 11:48
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 2 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для для іншого сільськогосподарського призначення, площею 0.5286 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Червоноградського район, с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:11:000:0125
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
Purpose of land (KVTSPZ): 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення
|
Area: 0.5286 hectare |
Address: Україна, 80070, Львівська область, ЖУЖЕЛЯНИ, Львівська область, Червоноградського район, с. Жужеляни |
|
Land area, ha:
0.5286
Cadastral number:
4624882100:11:000:0125
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.30796673471803 Longitude: 23.928287010452884 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Draft contract | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Technical specifications | May 8, 2025, 14:49 | |
| Auction notice | May 8, 2025, 14:49 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 3 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Тимець Тетяна Каролівна
EDRPOU:
41810931
|
Offer: UAH2,500,000.00 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Refusal or non-signing of the protocol
Verification period:
Jun 10, 2025, 11:48 – Jun 18, 2025, 18:00
Signature period:
Jun 10, 2025, 11:48 – Jul 8, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Захарчук Станіслав Михайлович
EDRPOU:
44760281
|
Offer: UAH2,300,000.00 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 7 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 7 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Refusal or non-signing of the protocol
Verification period:
Jul 11, 2025, 10:56 – Jul 21, 2025, 18:00
Signature period:
Jul 11, 2025, 10:56 – Aug 8, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Коник Світлана Василівна
EDRPOU:
20770600
|
Offer: UAH2,000,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Documents submitted with the offer 6 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 0,8580 га, кадастровий номер 6125882400:01:002:0055, яка розташована за межами населеного пункту села Вілія Кременецького району Тернопільської області.
UAH1,891.08 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,9334 га, кадастровий номер: 2620489201:01:001:0595, що розташована: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Яблунька, вулиця Могильницького, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для індивідуального садівництва (КВЦПЗ 01.05)
UAH2,844.33 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 5,2800 га, кадастровий номер: 5621889200:04:003:0254, що розташована за адресою: Рівненська область, Сарненський район, на території Миляцької сільської ради, за межами населеного пункту, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)
UAH2,776.54 without VAT
View