Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 4,4884 га , кадастровий номер: 0721886600:08:000:3155 , сільськогосподарського призначення на території Ківерцівської міської ради , Луцького району, Волинської області.
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 4,4884 га, кадастровий номер: 0721886600:08:000:3155 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
UAH7,780.00
without VATOrganizer:
КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАfrom Apr 1, 2025, 18:00
until Apr 29, 2025, 20:00
from Apr 30, 2025, 11:05
until Apr 30, 2025, 12:01
from Apr 30, 2025, 12:01
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 4,4884 га, кадастровий номер: 0721886600:08:000:3155 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 4.4884 hectare |
Address: Україна, Волинська область, Луцький район, Ківерцівська міська рада |
|
Land area, ha:
4.4884
Cadastral number:
0721886600:08:000:3155
Type of ownership:
Municipal
Encumbrances information:
Охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи на пл.0,3290 га. та на пл.0,4684 га.
|
|||
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Auction notice | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Technical specifications | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Technical specifications | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Technical specifications | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Technical specifications | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Technical specifications | Mar 28, 2025, 10:51 | |
| Draft contract | Mar 28, 2025, 10:51 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 5 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Назарук Ілона Анатоліївна
INN/RNUKPN:
3436102509
|
Offer: UAH505,505.00 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Refusal or non-signing of the protocol
Verification period:
Apr 30, 2025, 12:01 – May 8, 2025, 18:00
Signature period:
Apr 30, 2025, 12:01 – May 28, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Лук'янчук Наталія Ігорівна
EDRPOU:
45759408
|
Offer: UAH488,884.00 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 11 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 11 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Refusal or non-signing of the protocol
Verification period:
May 6, 2025, 10:52 – May 14, 2025, 18:00
Signature period:
May 6, 2025, 10:52 – Jun 3, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Лебедюк Юрій Васильович
INN/RNUKPN:
2997420812
|
Offer: UAH100,109.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 8 documents
Documents submitted with the offer 8 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Солтисюк Сергій Миколайович
INN/RNUKPN (FOP):
3151017778
|
Offer: UAH28,200.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 8 documents
Documents submitted with the offer 8 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Мисковець Ігор Анатолійович
INN/RNUKPN:
3128610412
|
Offer: UAH8,400.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 8 documents
Documents submitted with the offer 8 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Треті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0106, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693575, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0112, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39636510, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1103 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0163, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39635994, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH4,930.00 without VAT
View