Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0022га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0201, розташована по вул. Костянтина Гудзенка, 1-а, м. Кам’янка, Черкаського району,
Черкаської області
Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0022га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0201, розташована по вул. Костянтина Гудзенка, 1-а, м. Кам’янка, Черкаського району, Черкаської області
UAH648.85
without VATOrganizer:
Кам`янська міська радаfrom Mar 26, 2025, 18:00
until Apr 30, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Apr 29, 2025, 14:33 |
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка комунальної власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0022га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0201, розташована по вул. Костянтина Гудзенка, 1-а, м. Кам’янка, Черкаського району, Черкаської області
CAV code: 06112000-0 Public land (land used to house public buildings and structures (hotels, office buildings, retail buildings, for public speaking, for museums and libraries, for educational and research institutions, for hospitals and health facilities), other public facilities)
Type of land (CVZU): 008.00 Землі під громадською забудовою
Purpose of land (KVTSPZ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
|
Area: 0.0022 hectare |
Address: Україна, 20800, Черкаська область, КАМЯНКА, Адміністративні межі Кам'янської міської ТГ, в межах м. Кам’янка по вул. Костянтина Гудзенка, 1-а |
|
Land area, ha:
0.0022
Cadastral number:
7121810100:01:002:0201
Type of ownership:
Municipal
Has emphyteusis lease:
No
Coordinates:
Latitude: 49.04239619110527 Longitude: 32.10324919117146 Elevation: 19
|
|||
Location on the map
Auction documents 7 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Auction notice | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Technical specifications | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Technical specifications | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Technical specifications | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Technical specifications | Mar 24, 2025, 10:59 | |
| Draft contract | Mar 24, 2025, 10:59 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Кам`янська міська радаYou may be interested
Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0020 га, що знаходяться за адресою :Чернігівська область,Ніжинський район, с-ще Лосинівка,вул.Богословська,кадастровий номер 7423355400:16:001:0654
UAH482.97 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0151 га, кадастровий номер: 2624855100:01:001:0653, що розташована за адресою: Івано-Франківська область, Калуський район, с-ще Рожнятів, пл. Єдності, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ 03.15)
UAH653.45 without VAT
ViewПраво оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, форма власності - комунальна, кадастровий номер 7322055100:01:004:0284, площа 0,0030 га, місце розташування Чернівецька область Дністровський район в межах селища Кельменці вулиця Довженка, 12б
UAH1,240.38 without VAT
View