Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 11,6892 га, кадастровий номер 0720585600:00:001:0423 на території Устилузької міської ради
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 11,6892 га, кадастровий номер 0720585600:00:001:0423 , категорія земель: землі сільськогосподарського призначення , вид цільового призначення земельної ділянки : для ведення товарного сільськогосподарського господарства , що розташована на території Устилузької міської ради, Володимирського району, Волинської області .
UAH32,254.80
without VATOrganizer:
УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА РАДАfrom Mar 17, 2025, 18:00
until Apr 14, 2025, 20:00
from Apr 15, 2025, 12:10
until Apr 15, 2025, 12:48
from Apr 15, 2025, 12:48
until May 1, 2025, 12:48
May 1, 2025, 12:49
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 11,6892 га, кадастровий номер 0720585600:00:001:0423 , категорія земель: землі сільськогосподарського призначення , вид цільового призначення земельної ділянки : для ведення товарного сільськогосподарського господарства , що розташована на території Устилузької міської ради, Володимирського району, Волинської області .
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 11.6892 hectare |
Address: Україна, 44731, Волинська область, Володимирський район, Устилузька міська рада |
|
Land area, ha:
11.6892
Cadastral number:
0720585600:00:001:0423
Type of ownership:
Municipal
|
|||
Auction documents 7 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Auction notice | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Technical specifications | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Technical specifications | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Technical specifications | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Technical specifications | Mar 13, 2025, 14:16 | |
| Draft contract | Mar 13, 2025, 14:16 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 3 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Карпюк Павло Вячеславович
EDRPOU:
37236298
|
Offer: UAH35,069.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment under the contract executed
Contract number:
б/н
The title of the contract:
Договір оренди земельної ділянки
Description of the contract:
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 11,6892 га, кадастровий номер 0720585600:00:001:0423 , категорія земель: землі сільськогосподарського призначення , вид цільового призначення земельної ділянки : для ведення товарного сільськогосподарського господарства , що розташована на території Устилузької міської ради, Володимирського району, Волинської області .
Contract price
UAH35,069.00
Final price of the contract:
UAH35,069.00
The term of the contract:
Apr 30, 2025, 12:25 – Apr 30, 2032, 12:25
Date of signing the contract:
Apr 29, 2025, 11:50
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Apr 15, 2025, 12:48 – Apr 23, 2025, 18:00
Payment period:
May 13, 2025, 18:00 – May 20, 2025, 21:00
Signature period:
Apr 15, 2025, 12:48 – May 13, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Ляснік Федір Васильович
EDRPOU:
30072493
|
Offer: UAH35,067.60 |
Status: Award cancelled |
Documents: Documents submitted with the offer 14 documents
Documents submitted with the offer 14 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Величко Захар Анатолійович
EDRPOU:
32122404
|
Offer: UAH32,254.80 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 5 documents
Documents submitted with the offer 5 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
View