Продаж права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості площею 1,2000 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл.,
Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Привокзальна, 80062 ; кадастровий номер 4624810300:01:001:0030
Продаж права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості площею 1,2000 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Привокзальна, 80062 ; кадастровий номер 4624810300:01:001:0030
UAH120,551.31
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom Dec 16, 2024, 18:00
until Jan 13, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Jan 2, 2025, 10:59 |
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних , підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості площею 1,2000 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Привокзальна, 80062 ; кадастровий номер 4624810300:01:001:0030
CAV code: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Type of land (CVZU): 011.01 Землі під будівлями та спорудами промислових підприємств
Purpose of land (KVTSPZ): 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
|
Area: 1.2 hectare |
Address: Україна, 80062, Львівська область, БЕЛЗ, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Привокзальна |
|
Land area, ha:
1.2
Cadastral number:
4624810300:01:001:0030
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.38325836322271 Longitude: 24.007973360582575 Elevation: 10
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Illustration | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Draft contract | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Auction notice | Dec 12, 2024, 11:33 | |
| Technical specifications | Dec 12, 2024, 11:33 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4281 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0069, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ- 14.01)
UAH82,613.27 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,7411 га, кадастровий номер: 4622789200:03:009:0081, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. В’язова, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ- 12.11)
UAH69,164.83 without VAT
ViewПраво оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,1741га, кадастровий номер 3521710300:50:101:0028, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Помічна,вул.Січових Стрільців
UAH93,478.96 without VAT
View