Аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності, несільськогосподарсьтокго призначення в с. Пухівка Броварського району Київської області площею 1,3385 га. кадастровий номер: 3221286801:01:085:0171, для будівництва та
обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ-03.15)
Аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності, несільськогосподарсьтокго призначення в с. Пухівка Броварського району Київської області площею 1,3385 га. кадастровий номер: 3221286801:01:085:0171, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ-03.15)
from Oct 23, 2024, 18:00
until Nov 25, 2024, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 5 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Bidder from the previous auction
Show information
Hide information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності, несільськогосподарсьтокго призначення в с. Пухівка Броварського району Київської області площею 1,3385 га. кадастровий номер: 3221286801:01:085:0171, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ-03.15)
CAV code: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Purpose of land (KVTSPZ): 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови
Type of land (CVZU): 008.03 Землі під соціально-культурними об'єктами
|
Area: 1.3385 hectare |
Address: Україна, Київська область, Пухівка |
|
Land area, ha:
1.3385
Cadastral number:
3221286801:01:085:0171
Type of ownership:
Municipal
Utilities information:
відсутні
Coordinates:
Latitude: 50.60258015081748 Longitude: 30.695729670927967
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Technical specifications | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Technical specifications | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Draft contract | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Auction notice | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Illustration | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Illustration | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Auction notice | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Illustration | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Illustration | Oct 21, 2024, 16:04 | |
| Technical specifications | Oct 21, 2024, 16:04 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІYou may be interested
Продаж земельної ділянки комунальної власності загальною площею 0,0365 га з кадастровим номером 3521710300:50:072:0014, цільове призначення - 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Базарна площа, м.Помічна, Новоукраїнський район, Кіровоградська область
UAH186,566.00 without VAT
ViewПродаж право оренди на конкурентних засадах (аукціон) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) площею 1,0242 га кадастровий номер 3522586600:02:000:0569
UAH174,592.06 without VAT
ViewПродаж право оренди на конкурентних засадах (аукціон) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) площею 1,0000 га, кадастровий номер 3522586600:02:000:0568
UAH170,466.77 without VAT
View