Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – А.01.01), площею 14,7154 га, кадастровий номер 3520383800:02:001:0451, що знаходиться на тереторії Костянтинівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки комунальної власності площею 14,7154 га, кадастровий номер 3520383800:02:001:0451, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – А.01.01), вид угідь – рілля, що розташована на тереторії Костянтинівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області. Термін оренди 10 років.

Bid acceptance

from Apr 19, 2024, 18:00

until May 16, 2024, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Apr 19, 2024, 18:00 – May 16, 2024, 20:00
Auction start:
May 17, 2024, 12:55
Announced date:
Apr 17, 2024, 09:12
Rectification period:
Apr 17, 2024, 09:12 – Apr 19, 2024, 18:00
Period of questions:
Apr 17, 2024, 09:12 – May 16, 2024, 18:00
Period of answers:
Apr 17, 2024, 09:12 – May 16, 2024, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20240417-82162
Registration fee:
UAH710.00
Warranty fee:
UAH16,020.50
Previous auction identifier:
Lot number:
17
Lease duration:
10 years
The item is being tendered:
3 time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH53,401.67 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH534.02
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH18,900.00 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH445,013.89
Lease type:
Land lease
Procedure and place of acquaintance with the property:
В робочі дні з 9:00 до 14:00 за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт Приютівка, вул. Шкільна,4
List and requirements of registration documents:
Перелік документів та вимоги до їх оформлення, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону, визначено відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
Additional info:
Земельна ділянка в обробітку не перебувала. Потребує заходів рекультивації.
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки комунальної власності площею 14,7154 га, кадастровий номер 3520383800:02:001:0451, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – А.01.01), вид угідь – рілля, що розташована на тереторії Костянтинівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області. Термін оренди 10 років.

CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля

Area:

14.7154 hectare

Address:

Україна, 28031, Кіровоградська область, Бутівське,

Land area, ha:
14.7154
Cadastral number:
3520383800:02:001:0451
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 48.87201380968084 Longitude: 33.10296770771484

Location on the map

Auction documents 6 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Apr 17, 2024, 09:12
Technical specifications Apr 17, 2024, 09:12
Illustration Apr 17, 2024, 09:12
Technical specifications Apr 17, 2024, 09:12
Technical specifications Apr 17, 2024, 09:12
Draft contract Apr 17, 2024, 09:12

Show documents

Hide documents

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Малишев Олександр Миколайович
EDRPOU:
42582734

Offer:

UAH54,000.00

Status:

Not considered

Documents:

Documents submitted with the offer 4 documents

Document name Document type Announced date
Registration fee approval May 15, 2024, 08:00
Guarantee approval May 15, 2024, 08:01
Register extract or information on registration at the location May 16, 2024, 14:00
Bid May 15, 2024, 11:05

Documents submitted with the offer 4 documents

Document name Document type Announced date
Registration fee approval May 15, 2024, 08:00
Guarantee approval May 15, 2024, 08:01
Register extract or information on registration at the location May 16, 2024, 14:00
Bid May 15, 2024, 11:05

Organizer

Name:
EDRPOU:
05378803
Address:
Україна, 28034, Кіровоградська область, Приютівка, вулиця Шкільна, 4, KOATUU: 3520355800, ПРИЮТІВКА
Representative information:
Керівник (Голова) діє на підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Main contact

Name:
Агапова Любов Олександрівна
E-mail:
Phone:
+380669043960

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

You may be interested

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Олександр
E-mail: [email protected] Phone: +380637346084 INN/RNUKPN:
1814910231
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH74,000.00 without VAT

View

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH83,878.00 without VAT

View

Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада

Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська...
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH45,061.05 without VAT

View