Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0532 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами) , 80067 ; кадастровий номер 4624882000:08:000:0210
Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0532 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами) , 80067 ; кадастровий номер 4624882000:08:000:0210
UAH3,142.25
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom Apr 17, 2024, 18:00
until May 16, 2024, 20:00
from May 17, 2024, 11:10
until May 17, 2024, 11:39
from May 17, 2024, 11:39
until Aug 12, 2024, 13:42
Aug 12, 2024, 13:42
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 2 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,0532 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами) , 80067 ; кадастровий номер 4624882000:08:000:0210
CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.0532 hectare |
Address: Україна, 80067, Львівська область, ВОРОНІВ, Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами) |
|
Land area, ha:
2.0532
Cadastral number:
4624882000:08:000:0210
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.35221915680742 Longitude: 23.902903223162212 Elevation: 12
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Auction notice | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Technical specifications | Apr 15, 2024, 15:28 | |
| Draft contract | Apr 15, 2024, 15:28 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Кулик Роман Петрович
INN/RNUKPN:
3225204676
|
Offer: UAH4,000.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 3 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
Documents submitted with the offer 3 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment under the contract executed
Contract number:
LRE001-UA-20240415-78805
The title of the contract:
Договір оренди землі № LRE001-UA-20240415-78805
Description of the contract:
Договір оренди землі
Contract price
UAH4,000.00
Final price of the contract:
UAH4,000.00
The term of the contract:
May 24, 2024, 09:20 – May 24, 2034, 09:20
Date of signing the contract:
May 24, 2024, 09:20
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
May 17, 2024, 11:39 – May 27, 2024, 18:00
Payment period:
Jun 14, 2024, 18:00 – Jun 21, 2024, 21:00
Signature period:
May 17, 2024, 11:39 – Jun 14, 2024, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Стремецький Тимур Казимирович
INN/RNUKPN (FOP):
2717709556
|
Offer: UAH3,173.67 |
Status: Refused to wait |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Documents submitted with the offer 6 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Треті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1103 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0163, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39635994, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH4,930.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1266 га, кадастровий номер 5620881500:05:014:1046, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Великожолудська сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 28.09.2020 року, номер запису про інше речове право 38469631, строк дії іншого речового права 10 років до 28.09.2030
UAH5,482.50 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.0921 га, кадастровий номер 5620881500:05:013:0394, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Великожолудська сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 04.02.2020 року, номер запису про інше речове право 35371059, строк дії іншого речового права 10 років до 04.02.2030
UAH3,510.50 without VAT
View