Продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4000га, кадастровий номер: 1222355100:01:004:0003, що розташована на території Магдалинівської селищної ради, а саме: за межами смт.Магдалинівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4000га, кадастровий номер: 1222355100:01:004:0003, що розташована на території Магдалинівської селищної ради, а саме: за межами смт.Магдалинівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область, цільове призначення земельної ділянки, згідно КВЦПЗ - 11.02. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Starting price

UAH231,960.72

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Feb 28, 2024, 18:00

until Mar 26, 2024, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Feb 28, 2024, 18:00 – Mar 26, 2024, 20:00
Auction start:
Mar 27, 2024, 11:45
Announced date:
Feb 26, 2024, 15:18
Rectification period:
Feb 26, 2024, 15:18 – Feb 28, 2024, 18:00
Period of questions:
Feb 26, 2024, 15:18 – Mar 26, 2024, 18:00
Period of answers:
Feb 26, 2024, 15:18 – Mar 26, 2024, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20240226-51346
Registration fee:
UAH710.00
Warranty fee:
UAH69,588.22
Lot number:
1
Lease duration:
10 years
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH231,960.72 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH2,319.61
Normative monetary valuation:
UAH3,866,011.98
Lease type:
Land lease
Building restrictions:
Відсутні
Urban planning conditions:
Відсутні
Procedure and place of acquaintance with the property:
Не пізніше, ніж за три робочі дні до проведення торгів у робочі дні з 09-00 до 16-00, Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт. Магдалинівка, вул.Центральна, 46
List and requirements of registration documents:
Згідно п.7 ст.137 Земельного кодексу України
Additional info:
відсутні
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4000га, кадастровий номер: 1222355100:01:004:0003, що розташована на території Магдалинівської селищної ради, а саме: за межами смт.Магдалинівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область, цільове призначення земельної ділянки, згідно КВЦПЗ - 11.02. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

CAV code: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Type of land (CVZU): 009.03 Землі під будівлями та спорудами транспорту

Area:

1.4 hectare

Address:

Україна, 51100, Дніпропетровська область, Магдалинівка, О040410;Т-04-13

Land area, ha:
1.4
Cadastral number:
1222355100:01:004:0003
Coordinates:
Latitude: 48.90987827316569 Longitude: 34.93481778517243

Location on the map

Auction documents 8 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Feb 26, 2024, 15:18
Auction notice Feb 26, 2024, 15:18
Technical specifications Feb 26, 2024, 15:18
Technical specifications Feb 26, 2024, 15:18
Technical specifications Feb 26, 2024, 15:18
Illustration Feb 26, 2024, 15:19
Illustration Feb 26, 2024, 15:19
Draft contract Feb 26, 2024, 15:18

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
04338405
Address:
Україна, 51100, Дніпропетровська область, Магдалинівка, Центральна, 46, KOATUU: 1222355100, МАГДАЛИНІВКА
Representative information:
посадова інструкція

Main contact

Name:
Ягольник Наталія
E-mail:
Phone:
+380982017843

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer МАГДАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

You may be interested

Повторні земельні торги продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (лот № 14), яка розташована на провулку Капітальний, район будинку 2А, м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область, кадастровий номер 1210700000:01:313:0026, площею 0,5196 га, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (12.11 КВЦПЗ)

Повторні земельні торги продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (лот № 14), яка розташована на провулку Капітальний, район будинку 2А, м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область, кадаст...
Name:
Ворожко Яна
E-mail: [email protected] Phone: +380665258959 EDRPOU:
36916734
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH378,357.10 without VAT

View

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,3849 га, кадастровий номер: 4621810200:01:006:0149, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Глиняни, вул. Львівська, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення (КВЦПЗ – 11.02)

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,3849 га, кадастровий номер: 4621810200:01:006:0149, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Глиняни, вул. Львівська, категорія земель – землі промислово...
Name:
Ковальська Галина Романівна
E-mail: [email protected] Phone: 0973408279 EDRPOU:
04374430
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH149,617.72 without VAT

View

Продаж право оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 2,7271 га терміном на 10 (десять) років, кадастровий номер 3522586600:02:000:0471

Продаж право оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 2,7271 га терміном на 10 (десять) років, кадастровий номер 3522586600:...
Name:
Гордієнко Ігор Миколайович
E-mail: [email protected] Phone: +380522316118 EDRPOU:
04365098
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH138,735.34 without VAT

View