Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,4129 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами), 80067 ; кадастровий номер 4624888200:03:003:0001

Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,4129 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами), 80067 ; кадастровий номер 4624888200:03:003:0001

Starting price

UAH36,093.89

without VAT
Auction canceled
View in the cabinet
Bid acceptance

from Jan 1, 2024, 18:00

until Feb 1, 2024, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Jan 1, 2024, 18:00 – Feb 1, 2024, 20:00
Auction start:
Feb 2, 2024, 11:15
Announced date:
Dec 28, 2023, 16:15
Rectification period:
Dec 28, 2023, 16:15 – Jan 1, 2024, 18:00
Period of questions:
Dec 28, 2023, 16:15 – Feb 1, 2024, 18:00
Period of answers:
Dec 28, 2023, 16:15 – Feb 1, 2024, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20231228-76843
Registration fee:
UAH670.00
Warranty fee:
UAH10,828.17
Lot number:
112
Lease duration:
10 years
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH36,093.89 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH360.94
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH13,500.00 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH300,782.43
Lease type:
Land lease
Procedure and place of acquaintance with the property:
У робочі дні з 10:00 до 16:00 , Кісілевич Роман Юрійович – начальник відділу охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області, +38(03257) 5-25-64
List and requirements of registration documents:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ
Additional info:
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Reason for canceling the auction

Cause:
Технічна помилка, допущена під час публікації оголошення про земельні торги
Document name Document type Announced date
Reasons for cancellation Jan 30, 2024, 11:21

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,4129 Га, що знаходиться за адресою : Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами), 80067 ; кадастровий номер 4624888200:03:003:0001

CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Area:

18.4129 hectare

Address:

Україна, 80067, Львівська область, ВОРОНІВ, Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Воронів (за межами)

Land area, ha:
18.4129
Cadastral number:
4624888200:03:003:0001
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.351051474133634 Longitude: 23.90016841823302 Elevation: 13

Location on the map

Auction documents 8 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Dec 28, 2023, 16:15
Technical specifications Dec 28, 2023, 16:15
Technical specifications Dec 28, 2023, 16:15
Technical specifications Dec 28, 2023, 16:15
Draft contract Dec 28, 2023, 16:15
Technical specifications Dec 28, 2023, 16:15
Auction notice Dec 28, 2023, 16:15
Technical specifications Dec 28, 2023, 16:15

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
04056144
Address:
Україна, 80062, Львівська область, м. Белз, вул. Савенка , 1

Main contact

Name:
Береза Оксана Андріївна
E-mail:
Phone:
+380967401304

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської області

You may be interested

Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада

Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська...
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH45,061.05 without VAT

View

Земельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада

Земельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська...
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH40,124.25 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 1.6544 га, кадастровий номер 5322480700:05:000:0377, адреса: Полтавська область, Кременчуцький район, Бондарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 1.6544 га, кадастровий номер 5322480700:05:000:0377, адреса: Полтавська область, Кременчуцький район, Бондарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Олена
E-mail: [email protected] Phone: +380637346084 INN/RNUKPN:
2632814961
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH66,000.00 without VAT

View