Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286600:20:060:0282, площею 1,4499 га, цільове призначення якої - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Садівського старостинського округу Березанської міської
ради Броварського району Київської області
Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286600:20:060:0282, площею 1,4499 га, цільове призначення якої - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Садівського старостинського округу Березанської міської ради Броварського району Київської області
UAH5,478.57
without VATOrganizer:
Березанська міська рада Київської областіfrom Jun 16, 2023, 18:00
until Jul 13, 2023, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер: 3220286600:20:060:0282, площею 1,4499 га, цільове призначення якої - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Садівського старостинського округу Березанської міської ради Броварського району Київської області
CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Type of land (CVZU): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
|
Area: 1.4499 hectare |
Address: Україна, 07534, Київська область, Садівський старостинський округ, Садівський старостинський округ |
|
Land area, ha:
1.4499
Cadastral number:
3220286600:20:060:0282
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.323662544565614 Longitude: 31.544983954188186
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Auction notice | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Illustration | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Draft contract | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Technical specifications | Jun 14, 2023, 10:50 | |
| Clarifications | Jun 14, 2023, 11:10 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Березанська міська рада Київської областіYou may be interested
Треті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0106, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693575, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0112, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39636510, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1103 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0163, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39635994, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH4,930.00 without VAT
View