Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:06:014:1511, площею 1,0000 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вул. Героїв Небесної Сотні, 101 в м. Березань, Броварського р-ну,
Київської обл.
Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:06:014:1511, площею 1,0000 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вул. Героїв Небесної Сотні, 101 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
from Nov 16, 2021, 18:00
until Dec 15, 2021, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 6 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер: 3210400000:06:014:1511, площею 1,0000 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вул. Героїв Небесної Сотні, 101 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
CAV code: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Purpose of land (KVTSPZ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Type of land (CVZU): 008.03
|
Area: 1 hectare |
Address: Україна, 07541, Київська область, Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 101 |
|
Land area, ha:
1.0
Cadastral number:
3210400000:06:014:1511
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.32260765973442 Longitude: 31.433436245677836
|
|||
Location on the map
Auction documents 16 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 16:56 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 17:38 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 17:25 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 17:15 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 17:15 | |
| Illustration | Nov 12, 2021, 17:14 | |
| Draft contract | Nov 12, 2021, 16:56 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Березанська міська рада Броварського району Київської областіYou may be interested
Продаж земельної ділянки комунальної власності загальною площею 0,0365 га з кадастровим номером 3521710300:50:072:0014, цільове призначення - 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Базарна площа, м.Помічна, Новоукраїнський район, Кіровоградська область
UAH186,566.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1164 га, кадастровий номер 4623085200:07:000:0079, для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Криниця, в межах населеного пункту
UAH287,000.00 without VAT
ViewПродаж право оренди на конкурентних засадах (аукціон) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) площею 1,0242 га кадастровий номер 3522586600:02:000:0569
UAH174,592.06 without VAT
View