Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 16.1630 га, кадастровий номер 0720585600:05:001:1025 на території Устилузької міської ради
Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 16.1630 га, кадастровий номер 0720585600:05:001:1025 на території Устилузької міської ради
UAH30,438.06
without VATOrganizer:
УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА РАДАfrom Nov 5, 2021, 18:00
until Dec 5, 2021, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 16.1630 га, кадастровий номер 0720585600:05:001:1025 на території Устилузької міської ради
CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.00
|
Area: 16.163 hectare |
Address: Україна, 44731, Волинська область, Володимир-Волинський район, за межами населених пунктів Устилузької міської ради |
|
Land area, ha:
16.163
Cadastral number:
0720585600:05:001:1025
Type of ownership:
Municipal
Encumbrances information:
не має
JointOwnership information:
не має
Utilities information:
не має
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Technical specifications | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Draft contract | Nov 4, 2021, 10:00 | |
| Auction notice | Nov 3, 2021, 16:56 | |
| Clarifications | Nov 4, 2021, 09:59 |
Show documents
Hide documents
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Юнак Микола Петрович
EDRPOU:
41490962
|
Offer: UAH80,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 14 documents
Documents submitted with the offer 14 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer УСТИЛУЗЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
View