Anonymized. The data of this auction is hidden from everyone except the organizer and participants of the auction.

Оренда державного нерухомого майна – нежитлового приміщення 2-го поверху Адміністративної будівлі (літ. "А"), загальною площею 16,8 кв.м, за адресою м. Київ, пров. Бородянський, 3, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51868. Електронна пошта орендодавця: [email protected]. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

Оренда державного нерухомого майна – нежитлового приміщення 2-го поверху Адміністративної будівлі (літ. "А"), загальною площею 16,8 кв.м, за адресою м. Київ, пров. Бородянський, 3, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51868. Електронна пошта орендодавця: [email protected]. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». Майно може бути використане орендарем за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря. Потенційні орендарі можуть здійснити огляд потенційного об'єкта оренди в робочий час, звернувшись до представника балансоутримувача - Олександра Чубинського; тел.: +380953301944, електронна пошта:[email protected].

Starting price

UAH2,410.10

without VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Mar 27, 2024, 18:00

until Apr 10, 2024, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Mar 27, 2024, 18:00 – Apr 10, 2024, 20:00
Auction start:
Apr 11, 2024, 11:20
Announced date:
Mar 26, 2024, 11:15
Rectification period:
Mar 26, 2024, 11:15 – Mar 27, 2024, 18:00
Period of questions:
Mar 26, 2024, 11:15 – Apr 10, 2024, 18:00
Period of answers:
Mar 26, 2024, 11:15 – Apr 10, 2024, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LLE001-UA-20240326-36541
Registration fee:
UAH710.00
Warranty fee:
UAH6,056.00
Registry object ID:
List type:
The list of the first type
Lot number:
51868
Lease duration:
5 years
The lease period is 12 months after the termination or cancellation of martial law (exclusively for the lease of state-owned properties):
No
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Starting price:
UAH2,410.10 without VAT
VAT is charged on the final amount:
Yes
Start rent calculated on book value:
No
Value period:
Starting price per month
Minimum step:
UAH24.10
Type of ownership:
State
Procedure and place of acquaintance with the property:
Потенційні орендарі можуть здійснити огляд потенційного об'єкта оренди в робочий час, звернувшись до представника балансоутримувача - Олександра Чубинського; тел.: +380953301944, електронна пошта:[email protected].

Show more information

Hide detailed information

Restrictions

Method of restriction for intended use:
No restrictions

List of objects

Description Area Address
1

Оренда державного нерухомого майна – нежитлового приміщення 2-го поверху Адміністративної будівлі (літ. "А"), загальною площею 16,8 кв.м, за адресою м. Київ, пров. Бородянський, 3, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51868. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». Майно може бути використане орендарем за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря. Потенційні орендарі можуть здійснити огляд потенційного об'єкта оренди в робочий час, звернувшись до представника балансоутримувача - Олександра Чубинського; тел.: +380953301944, електронна пошта:[email protected].

CAV code: 04000000-8 Нерухоме майно
CPVS code: QB29-3 For real estate law
CPVS code: PA01-7 Hire

Area:

16.8 square metre

Address:

Україна, 03142, Київ, Київ, провулок Бородянський, 3

Type:
Real estate
State of official registration:
Registered in the State register of rights to immovable property
Registration ID:
04.01.2017 № 18500999
Registration date:
Jan 4, 2017, 18:00
The total object area of the building, sq.m:
16.8
The total area of the building, sq.m:
1372.4
The usable object area of the building, sq.m:
16.8
The location of the object in the building:
Above-ground
The number of the floor or floors:
2
Technical condition of the object:
задовільний
Connection to the electrical network:
Yes
Power supply, kW:
180.0
Power supply class:
more than 50kW
Water:
Present
Sewerage:
Present
Ventilation:
Present
Elevator:
Present
Information on the availability of separate personal accounts for the object, opened by utility providers:
орендар компенсує витрати балансоутримувача на оплату комунальних послуг
Information on compensation for the payment of land tax for the use of the land plot on which the object is located:
орендар не компенсує витрати балансоутримувачу на оплату земельного податку (плати за землю)
Coordinates:
Latitude: 50.4645388 Longitude: 30.376267013384883

Location on the map

Auction documents 8 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Mar 26, 2024, 16:50
Illustration Mar 26, 2024, 16:50
Contract proforma Mar 26, 2024, 11:15
Illustration Mar 26, 2024, 16:50
Item plan Mar 26, 2024, 11:15
Auction notice Mar 26, 2024, 11:15
Illustration Mar 26, 2024, 16:50
Auction notice Mar 26, 2024, 12:04

Show documents

Hide documents

Landlord

Name:
EDRPOU:
19030825
Address:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 50-Г, KOATUU: 4822780907, КИЇВ
Representative information:
Положення про Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27.05.2021 №912 та зареєстрованого Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією №1000741070022027343 від 09.06.2021

Main contact

Name:
Гриненько Наталія Богданівна
E-mail:
Phone:
+380442810021

Show contacts

Hide contacts

Balance owner

Name:
EDRPOU:
33689922
Address:
Україна, 03151, Київ, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28-А, KOATUU: 4822780907, КИЇВ

Main contact

Name:
Чубинський Олександр
E-mail:
Phone:
+380953301944

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву

You may be interested

Оренда нежитлового приміщення № 210 загальною площею 17,5 кв.м в будівлі лабораторного корпусу Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН, 2-й поверх, ліве крило, адреса: 08321, Україна, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Погребняка, 1 б.

Оренда нежитлового приміщення № 210 загальною площею 17,5 кв.м в будівлі лабораторного корпусу Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН, 2-й поверх, ліве крило, адреса: 08321, Україна, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. По...
Name:
Чорноостровець Наталія
E-mail: [email protected] Phone: +380930033246 Web site: EDRPOU:
05408024
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH4,210.50 including VAT

View

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та соруди, а саме приміщення харчоблоку площею 138.1 кв. м від загальної площі 4539.6 кв.м, що розташована за адресою: 65080, м. Одеса, вул Академіка Філатова, 23Б та індивідуальновизначене майно у вигляді обладнання харчоблоку, що обліковується на балансі ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №25 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та соруди, а саме приміщення харчоблоку площею 138.1 кв. м від загальної площі 4539.6 кв.м, що розташована за адресою: 65080, м. Одеса, вул Академіка Філатова, 23Б та індивідуальновизначене майно у вигля...
Name:
Козакевич Ірина
E-mail: [email protected] Phone: +380677583060 EDRPOU:
25429075
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH2,690.17 without VAT

View

Довгострокова оренда гаражних приміщень 83,10 м² у м. Ківерці, Волинської області

Довгострокова оренда гаражних приміщень 83,10 м² у м. Ківерці, Волинської області
Name:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Phone: +380503609533 EDRPOU:
21560045
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH4,500.00 including VAT

View