Financial assets at Prozorro.Sale auctions
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-05067
Майнове право за кредитним договором юридичної особи № 19
Announced dateMar 24, 2023, 19:23Call for proposalsMar 24, 2023, 19:23 – Apr 18, 2023, 16:15AuctionApr 18, 2023, 09:30 – Apr 18, 2023, 16:15Starting priceUAH183,283.68
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-12159
Право вимоги за кредитним договором юридичної особи № 265/02-06
Announced dateMar 24, 2023, 19:21Call for proposalsMar 24, 2023, 19:21 – Apr 18, 2023, 16:25AuctionApr 18, 2023, 09:40 – Apr 18, 2023, 16:25Starting priceUAH6,240,920.82
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-92790
Майнове право за кредитним договором юридичної особи № 200/02-08
Announced dateMar 24, 2023, 19:20Call for proposalsMar 24, 2023, 19:20 – Apr 18, 2023, 16:15AuctionApr 18, 2023, 09:30 – Apr 18, 2023, 16:15Starting priceUAH3,178,524.59
without VATAuction unsuccessful -
-
Don't have time or haven't found the auction you're interested in?
Leave a request and our managers will help you with your search. -
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-67916
Права вимоги за кредитними договорами юридичної особи № 121/1215 та № 131/1277
Announced dateMar 24, 2023, 19:10Call for proposalsMar 24, 2023, 19:10 – Apr 17, 2023, 16:30AuctionApr 17, 2023, 09:45 – Apr 17, 2023, 16:30Starting priceUAH526,476.72
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-22267
Право вимоги за кредитним договором суб’єкта господарювання № 104/569
Announced dateMar 24, 2023, 19:08Call for proposalsMar 24, 2023, 19:08 – Apr 17, 2023, 16:25AuctionApr 17, 2023, 09:40 – Apr 17, 2023, 16:25Starting priceUAH519,724.52
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-89493
Право вимоги за кредитним договором юридичної особи № К04-31/120
Announced dateMar 24, 2023, 19:04Call for proposalsMar 24, 2023, 19:04 – Apr 17, 2023, 16:15AuctionApr 17, 2023, 09:30 – Apr 17, 2023, 16:15Starting priceUAH279,274.79
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-77036
Право вимоги за кредитним договором юридичної особи № К-07/198
Announced dateMar 24, 2023, 18:55Call for proposalsMar 24, 2023, 18:55 – Apr 17, 2023, 16:30AuctionApr 17, 2023, 09:45 – Apr 17, 2023, 16:30Starting priceUAH897,506.62
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-66115
Право вимоги за кредитним договором суб’єкта господарювання № 140/772
Announced dateMar 24, 2023, 18:54Call for proposalsMar 24, 2023, 18:54 – Apr 17, 2023, 16:35AuctionApr 17, 2023, 09:50 – Apr 17, 2023, 16:35Starting priceUAH533,424.68
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-39006
Майнове право за кредитним договором юридичної особи № 1/07
Announced dateMar 24, 2023, 18:53Call for proposalsMar 24, 2023, 18:53 – Apr 17, 2023, 16:40AuctionApr 17, 2023, 09:55 – Apr 17, 2023, 16:40Starting priceUAH100,000.00
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-21055
Право вимоги за кредитним договором суб’єкта господарювання № 23/1-08
Announced dateMar 24, 2023, 18:51Call for proposalsMar 24, 2023, 18:51 – Apr 17, 2023, 16:40AuctionApr 17, 2023, 09:55 – Apr 17, 2023, 16:40Starting priceUAH1,015,248.70
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-06479
Право вимоги за кредитним договором юридичної особи № 224
Announced dateMar 24, 2023, 18:45Call for proposalsMar 24, 2023, 18:45 – Apr 17, 2023, 16:40AuctionApr 17, 2023, 09:55 – Apr 17, 2023, 16:40Starting priceUAH497,728.56
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-46529
Дебіторська заборгованість суб’єкта господарювання та фізичних осіб, всього 14 позицій перелік наведено у публічному паспорті активу.
Announced dateMar 24, 2023, 18:07Call for proposalsMar 24, 2023, 18:07 – Mar 31, 2023, 16:20AuctionMar 31, 2023, 09:35 – Mar 31, 2023, 16:20Starting priceUAH9,836,634.07
without VATAuction unsuccessful -
-
Real estate Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Real estate Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-28584
Права вимоги за Кредитною угодою № 27826-Н, укладеним з фізичною особою, із забезпеченням.
Announced dateMar 24, 2023, 17:01Call for proposalsMar 24, 2023, 17:01 – Mar 31, 2023, 16:25AuctionMar 31, 2023, 09:40 – Mar 31, 2023, 16:40Starting priceUAH28,948.05
without VATAuction complete -
-
Real estate Financial assets English auctionReal estate Financial assets English auction
ID: GFE001-UA-20230324-01335
Права вимоги за договором про відкриття кредитної лінії №119-В/11/55/КЛ від 22.09.2011, договором про відкриття кредитної лінії №120-В/11/55/КЛ від 22.09.2011 укладеними із юридичною особою, із забезпеченням, дебіторська заборгованість юридичної особи. Нежилий будинок-громадський центр з об`єктами (літ. А) площею 28 539,5 кв.м, що знаходиться за адресою м. Київ, проспект Глушкова Академіка, будинок 13-Б. Реєстраційний номер об’єкту: 62912808000, інвентарний номер 4000013124. Комплекс, майновий, площею 13 041,30 кв.м, що знаходиться за адресою Хмельницька обл., Славутський р., с. Крупець, вул. Хмельницького Б., будинок 45. Реєстраційний номер об’єкту: 1443082968239, інвентарний номер 4000013123. Система ОТС, що знаходиться за адресою Хмельницька обл., Славутський р., с.Крупець, вул. Хмельницького Б., будинок 45. Інвентарний номер 4000055891
Announced dateMar 24, 2023, 16:44Call for proposalsMar 24, 2023, 16:44 – Apr 11, 2023, 20:00AuctionApr 12, 2023, 13:35Starting priceUAH790,954,257.78
including VATAuction unsuccessful -
Real estate Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Real estate Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-50163
Права вимоги за Договором про іпотечний кредит № 80695, укладеним із фізичною особою, із забезпеченням.
Announced dateMar 24, 2023, 13:32Call for proposalsMar 24, 2023, 13:32 – Apr 14, 2023, 16:25AuctionApr 14, 2023, 09:40 – Apr 14, 2023, 16:25Starting priceUAH277,678.82
without VATAuction unsuccessful -
-
Real estate Financial assets Dutch auction
-
Financial assets
Real estate Financial assets Dutch auctionID: GFD001-UA-20230324-27545
Права вимоги за Договором про іпотечний кредит № 88138, укладеним із фізичною особою, із забезпеченням.
Announced dateMar 24, 2023, 13:28Call for proposalsMar 24, 2023, 13:28 – Apr 14, 2023, 16:35AuctionApr 14, 2023, 09:50 – Apr 14, 2023, 16:35Starting priceUAH341,245.11
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets English auction
-
Financial assets
Financial assets English auctionID: GFE001-UA-20230324-44758
Дебіторська заборгованість по договору № 2-2104/2022, що укладений з юридичною особою.
Announced dateMar 24, 2023, 12:22Call for proposalsMar 24, 2023, 12:22 – Mar 30, 2023, 20:00AuctionMar 31, 2023, 13:05Starting priceUAH997,104.86
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets English auction
-
Financial assets
Financial assets English auctionID: GFE001-UA-20230324-49062
Дебіторська заборгованість по договору № Д-12062017, що укладений з юридичною особою.
Announced dateMar 24, 2023, 12:21Call for proposalsMar 24, 2023, 12:21 – Mar 30, 2023, 20:00AuctionMar 31, 2023, 11:55Starting priceUAH175,000.00
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets English auction
-
Financial assets
Financial assets English auctionID: GFE001-UA-20230324-58264
Дебіторська заборгованість по договорам № 142-10/1, 10079, 142-10/2, що укладені з юридичними особами.
Announced dateMar 24, 2023, 12:17Call for proposalsMar 24, 2023, 12:17 – Mar 30, 2023, 20:00AuctionMar 31, 2023, 11:35Starting priceUAH57,638,164.30
without VATAuction unsuccessful -
-
Financial assets English auction
-
Financial assets
Financial assets English auctionID: GFE001-UA-20230324-06062
Дорожні чеки Thomas Cook, у кількості 3 шт., на загальну суму 1050 дол. США. Дорожні чеки Thomas Cook, у кількості 32 шт., на загальну суму 5200 евро.
Announced dateMar 24, 2023, 12:13Call for proposalsMar 24, 2023, 12:13 – Mar 30, 2023, 20:00AuctionMar 31, 2023, 11:30Starting priceUAH168,659.56
without VATAuction unsuccessful -