земельна ділянка, кадастровий номер: 3224986600:01:002:0298, площею 2.44 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Київська область, Фастівський район, Триліська сільська рада, діл. №161
земельна ділянка, кадастровий номер: 3224986600:01:002:0298, площею 2.44 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Київська область, Фастівський район, Триліська сільська рада, діл. №161
from Oct 3, 2025, 18:00
until Nov 4, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 6 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Oct 13, 2025, 09:11 |
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка, кадастровий номер: 3224986600:01:002:0298, площею 2.44 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Київська область, Фастівський район, Триліська сільська рада, діл. №161
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
|
Area: 2.44 hectare |
Address: Україна, 08552, Київська область, Триліси, Т-10-13 |
|
Land area, ha:
2.44
Cadastral number:
3224986600:01:002:0298
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
Yes
Encumbrances information:
номер запису про обтяження 53610539 від 07.02.2024, постанова про арешт майна боржника № 74064687 від 07.02.2024, видавник: приватний виконавець виконавчого округу Київської області Кузьменко Олексій Степанович
Coordinates:
Latitude: 50.00689390779776 Longitude: 29.85322352853102
|
|||
Location on the map
Auction documents 15 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Auction notice | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Act/contract proforma | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Act/contract proforma | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 | |
| Illustration | Oct 1, 2025, 22:53 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій СтепановичYou may be interested
Продаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕЗНЯКИ-АГРО" до 2027 року.
UAH465,408.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
ViewЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 5,6393 га, кадастровий номер: 5120884600:01:002:0198, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р., Монашівська с/рада, масив №4, ділянка №16
UAH513,031.00 without VAT
View