1/2 частина земельної двлянки, кадастровий номер 7423885000:02:001:0423, що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський (колишній Носівський) р-н, Селищенська сільська рада, загальна площа 3.6117 га. Цільове призначення: для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва
1/2 частина земельної двлянки, кадастровий номер 7423885000:02:001:0423, що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський (колишній Носівський) р-н, Селищенська сільська рада, загальна площа 3.6117 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
from Aug 27, 2025, 18:00
until Sep 25, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 2 arrests
Arrest 1
Arrest 2
Show all arrests
Hide arrests
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
1/2 частина земельної двлянки, кадастровий номер 7423885000:02:001:0423, що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський (колишній Носівський) р-н, Селищенська сільська рада, загальна площа 3.6117 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 3.6117 hectare |
Address: Україна, 17112, Чернігівська область, Селищенська сільська рада |
|
Land area, ha:
3.6117
Cadastral number:
7423885000:02:001:0423
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
АРЕШТ НЕРУХОМОГО МАЙНА
рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 77973456, виданий 12.05.2025, видавник: Приватний виконавець Яцишин А.М.
Номер запису про обтяження: 59835289;
АРЕШТ НЕРУХОМОГО МАЙНА
рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 77981776, виданий 26.06.2025 видавник: Приватний виконавець виконавчого округу м.Києва Каращук К.Л.
Номер запису про обтяження: 60483956
JointOwnership information:
наявний (розмір частки 1/2)
Utilities information:
відсутні
Coordinates:
Latitude: 51.076492,31.397903 Longitude: 31.412527131205316
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Technical specifications | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Act/contract proforma | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Act/contract proforma | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Auction notice | Aug 25, 2025, 11:24 | |
| Illustration | Aug 25, 2025, 11:24 |
Show documents
Hide documents
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Сергій Баришовець
EDRPOU:
44261768
|
Offer: UAH76,350.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 13 documents
Documents submitted with the offer 13 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Каращук Катерина ЛеонідівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
UAH124,740.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
View