продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0.5209 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1822882000:05:000:0227. Місцезнаходження: Житомирська обл., Коростенський
(Лугинський) р., с/рада. Калинівська
продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0.5209 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1822882000:05:000:0227. Місцезнаходження: Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Калинівська
from Mar 20, 2025, 18:00
until Apr 22, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Apr 17, 2025, 15:38 |
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0.5209 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1822882000:05:000:0227. Місцезнаходження: Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Калинівська
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 002.01 Сіножаті
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 0.5209 hectare |
Address: Україна, 11210, Житомирська область, КАЛИНІВСЬКА/С.КАЛИНІВКА, Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Калинівська |
|
Land area, ha:
0.5209
Cadastral number:
1822882000:05:000:0227
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 51.01633111880922 Longitude: 28.135404285047223 Elevation: 14
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Act/contract proforma | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Act/contract proforma | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Auction notice | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Technical specifications | Mar 18, 2025, 10:02 | |
| Evaluation criteria | Mar 19, 2025, 12:01 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
View