продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 1.6795 га, кадастровий номер: 1822085900:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., Пісківська с/р. Цільове призначення: для ведення особистого селянського
господарства
Земельна ділянка сільськогосподарського призначення, площею 1.6795 га, кадастровий номер: 1822085900:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., Пісківська с/р. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
from Mar 6, 2025, 18:00
until Apr 8, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка сільськогосподарського призначення, площею 1.6795 га, кадастровий номер: 1822085900:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., Пісківська с/р. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 1.6795 hectare |
Address: Україна, 12450, Житомирська область, ПІСКІВСЬКА/С.ПІСКИ, Житомирська обл., Житомирський р., Пісківська с/р |
|
Land area, ha:
1.6795
Cadastral number:
1822085900:01:000:0294
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.136817739315255 Longitude: 28.747609376215205 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Auction notice | Mar 4, 2025, 11:08 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Act/contract proforma | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Act/contract proforma | Mar 4, 2025, 10:18 | |
| Clarifications | Mar 4, 2025, 11:02 | |
| Evaluation criteria | Mar 5, 2025, 15:28 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 3.0024 га, кадастровий номер 5120682200:01:002:0374, адреса: Одеська область, Балтський район, Кармалюківська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH156,000.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 5.05 га, кадастровий номер 3523186800:02:001:0163, адреса: Кіровоградська область, Маловисківський район, Хмелівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH251,000.00 without VAT
View