продаж земельної ділянки площею 1.7367 га. Кадастровий номер: 1821784000:01:000:0063, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський (Ємільчинський) р., Неділищенська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва. Категорія земель: сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
продаж земельної ділянки площею 1.7367 га. Кадастровий номер: 1821784000:01:000:0063, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський (Ємільчинський) р., Неділищенська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
from Mar 6, 2025, 18:00
until Apr 8, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка площею 1.7367 га. Кадастровий номер: 1821784000:01:000:0063, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський (Ємільчинський) р., Неділищенська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 1.7367 hectare |
Address: Україна, 11252, Житомирська область, НЕДІЛИЩЕНСЬКА/С.НЕДІЛИЩЕ, Житомирська обл., Звягельський (Ємільчинський) р., Неділищенська с/р |
|
Land area, ha:
1.7367
Cadastral number:
1821784000:01:000:0063
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.77039097443683 Longitude: 27.97366456855235 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Auction notice | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Technical specifications | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Act/contract proforma | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Act/contract proforma | Mar 4, 2025, 14:04 | |
| Evaluation criteria | Mar 5, 2025, 15:25 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
View