УЦІНКА 30 %! ПРОДАЖ земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 2.5493 га, кадастровий номер: 1825484600:07:000:0064, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Червоноармійський район, Стрибізька сільська рада, цільове
призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
ПРОДАЖ земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 2.5493 га, кадастровий номер: 1825484600:07:000:0064, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Червоноармійський район, Стрибізька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
from Feb 26, 2025, 18:00
until Mar 25, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 2.5493 га, кадастровий номер: 1825484600:07:000:0064, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Червоноармійський район, Стрибізька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.5493 hectare |
Address: Україна, 12052, Житомирська область, СТРИБІЗЬКА/С.СТРИБІЖ, Житомирська область, Червоноармійський район, Стрибізька сільська рада |
|
Land area, ha:
2.5493
Cadastral number:
1825484600:07:000:0064
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.3981848 Longitude: 28.1568968 Elevation: 6
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Auction notice | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Act/contract proforma | Feb 24, 2025, 11:19 | |
| Act/contract proforma | Feb 24, 2025, 11:19 |
Show documents
Hide documents
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Шумлянська Людмила Олександрівна
INN/RNUKPN:
2667013729
|
Offer: UAH160,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 12 documents
Documents submitted with the offer 12 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
UAH124,740.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
View