ТОРГИ! УЦІНКА 30 %! ПРОДАЖ 1/3 частини земельної ділянки площею 3,0928 га, кадастровий номер: 1822087600:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, Троянівська с/рада, цільове призначення: для веденняособистого селянського
господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
ПРОДАЖ 1/3 частини земельної ділянки площею 3,0928 га, кадастровий номер: 1822087600:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, Троянівська с/рада, цільове призначення: для веденняособистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
from Dec 30, 2024, 18:00
until Jan 29, 2025, 20:00
from Jan 30, 2025, 12:35
until Jan 30, 2025, 13:04
from Jan 30, 2025, 13:04
until Mar 3, 2025, 14:30
Mar 3, 2025, 14:30
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
1/3 частина земельної ділянки площею 3,0928 га, кадастровий номер: 1822087600:01:000:0294, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, Троянівська с/рада, цільове призначення: для веденняособистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 1 hectare |
Address: Україна, 12460, Житомирська область, ТРОЯНІВСЬКА/С.ТРОЯНІВ, Троянівська с/рада, Житомирський район, Житомирська область |
|
Land area, ha:
1.0
Cadastral number:
1822087600:01:000:0294
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.1176275126419 Longitude: 28.580402377884514 Elevation: 14
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Auction notice | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Act/contract proforma | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Act/contract proforma | Dec 26, 2024, 11:39 | |
| Evaluation criteria | Jan 9, 2025, 14:31 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Бондаренко Валерій Тарасович
INN/RNUKPN:
3022906454
|
Offer: UAH39,617.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 10 documents
Decision of the responsible person 3 documents
Contract documents 2 documents
Documents submitted with the offer 10 documents
Decision of the responsible person 3 documents
Contract documents 2 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment confirmed
Contract number:
395
The title of the contract:
договір купівлі-продажу земельної ділянки
Description of the contract:
договір купівлі-продажу земельної ділянки
Contract price
UAH39,617.00
Date of signing the contract:
Feb 27, 2025, 14:00
Security payment:
Yes
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Jan 30, 2025, 13:04 – Feb 7, 2025, 18:00
Security payment period:
Jan 30, 2025, 13:04 – Feb 20, 2025, 18:00
Payment period:
Feb 27, 2025, 18:00 – Mar 6, 2025, 18:00
Signature period:
Jan 30, 2025, 13:04 – Feb 27, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Шияненко Віта Анатоліївна
INN/RNUKPN:
3173701006
|
Offer: UAH39,223.81 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 12 documents
Documents submitted with the offer 12 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
View