ДРУГІ ТОРГИ! УЦІНКА 15 %! ПРОДАЖ земельної ділянки площею 11,1390 га. Кадастровий номер: 5122784600:01:001:0366, що знаходиться за адресою: Одеська область, Лиманський р-н, с/рада Курісовська. Цільове призначення: 01.01 для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
ПРОДАЖ земельної ділянки площею 11,1390 га. Кадастровий номер: 5122784600:01:001:0366, що знаходиться за адресою: Одеська область, Лиманський р-н, с/рада Курісовська. Цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
from Dec 30, 2024, 18:00
until Jan 29, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 11,1390 га. Кадастровий номер: 5122784600:01:001:0366, що знаходиться за адресою: Одеська область, Лиманський р-н, с/рада Курісовська. Цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 11.139 hectare |
Address: Україна, 67512, Одеська область, КУРІСОВСЬКА/С.КУРІСОВЕ, Одеська обл., Лиманський р-н, с/рада Курісовська |
|
Land area, ha:
11.139
Cadastral number:
5122784600:01:001:0366
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 46.99630751807542 Longitude: 30.942584786461843 Elevation: 10
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Act/contract proforma | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Act/contract proforma | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Auction notice | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Technical specifications | Dec 26, 2024, 12:35 | |
| Evaluation criteria | Jan 9, 2025, 14:10 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕЗНЯКИ-АГРО" до 2027 року.
UAH465,408.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
View