ПЕРШІ ТОРГИ! ПРОДАЖ земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,1425 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821485800:03:000:0146. Місцезнаходження: Житомирська обл.,
Житомирський (Романівський) р., с/рада Хижинецька
ПРОДАЖ земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,1425 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821485800:03:000:0146. Місцезнаходження: Житомирська обл., Житомирський (Романівський) р., с/рада Хижинецька
from Dec 24, 2024, 18:00
until Jan 26, 2025, 20:00
from Jan 27, 2025, 12:40
until Jan 27, 2025, 13:09
from Jan 27, 2025, 13:09
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Jan 27, 2025, 14:55 |
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 3,1425 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821485800:03:000:0146. Місцезнаходження: Житомирська обл., Житомирський (Романівський) р., с/рада Хижинецька
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 3.1425 hectare |
Address: Україна, 13044, Житомирська область, ХИЖИНЕЦЬКА/С.ХИЖИНЦІ, Житомирська обл., Житомирський (Романівський) р., с/рада Хижинецька |
|
Land area, ha:
3.1425
Cadastral number:
1821485800:03:000:0146
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.02003781558448 Longitude: 27.994221774782478 Elevation: 14
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Act/contract proforma | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Act/contract proforma | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Auction notice | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 | |
| Technical specifications | Dec 20, 2024, 13:16 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Садовий Іван Петрович
INN/RNUKPN:
3392314915
|
Offer: UAH265,227.00 |
Status: Protocol expecting |
Documents: Documents submitted with the offer 7 documents
Documents submitted with the offer 7 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Jan 27, 2025, 13:09 – Feb 4, 2025, 18:00
Security payment period:
Jan 27, 2025, 13:09 – Feb 17, 2025, 18:00
Signature period:
Jan 27, 2025, 13:09 – Feb 24, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Гуськов Ігор Всеволодович
EDRPOU:
44482582
|
Offer: UAH262,399.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Documents submitted with the offer 6 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH141,000.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 3.0024 га, кадастровий номер 5120682200:01:002:0374, адреса: Одеська область, Балтський район, Кармалюківська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH156,000.00 without VAT
View