ДРУГІ ТОРГИ! УЦІНКА 15%! ПРОДАЖ 1/3 частини земельної ділянки загальною площею 2.442 га, кадастровий номер: 1825683200:03:000:0057, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Черняхівський р., с/рада Дівочківська, цільове призначення: для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
ПРОДАЖ 1/3 частини земельної ділянки загальною площею 2.442 га, кадастровий номер: 1825683200:03:000:0057, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Черняхівський р., с/рада Дівочківська, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
from Dec 19, 2024, 18:00
until Jan 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
1/3 частина земельна ділянка загальною площею 2.442 га, кадастровий номер: 1825683200:03:000:0057, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Черняхівський р., с/рада Дівочківська, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.442 hectare |
Address: Україна, 12340, Житомирська область, ДІВОЧКІВСЬКА/С.ДІВОЧКИ, Дівочківська с/рада, Черняхівський район, Житомирська область |
|
Land area, ha:
2.442
Cadastral number:
1825683200:03:000:0057
Type of ownership:
Compatible
Coordinates:
Latitude: 50.44694399999999 Longitude: 28.749722 Elevation: 6
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Auction notice | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Act/contract proforma | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Act/contract proforma | Dec 17, 2024, 11:17 | |
| Evaluation criteria | Jan 9, 2025, 12:18 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
View