ДРУГІ ТОРГИ! УЦІНКА 15 %! ПРОДАЖ земельної ділянки площею 2.8823 га. Кадастровий номер: 1822883000:03:000:0059, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Літківська. Цільове призначення: для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
ПРОДАЖ земельної ділянки площею 2.8823 га. Кадастровий номер: 1822883000:03:000:0059, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Літківська. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
from Dec 19, 2024, 18:00
until Jan 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Participants with priority right 1 participant
Show participants
Hide participants
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка площею 2.8823 га. Кадастровий номер: 1822883000:03:000:0059, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Літківська. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: землі сільськогосподарського призначення. Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.8823 hectare |
Address: Україна, 11325, Житомирська область, ЛІТКІВСЬКА/С.ЛІТКИ, Житомирська обл., Коростенський (Лугинський) р., с/рада. Літківська |
|
Land area, ha:
2.8823
Cadastral number:
1822883000:03:000:0059
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 51.031967006272716 Longitude: 28.4618427616089 Elevation: 12
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Auction notice | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Technical specifications | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Act/contract proforma | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Act/contract proforma | Dec 17, 2024, 11:45 | |
| Evaluation criteria | Jan 9, 2025, 12:20 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
UAH124,740.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
View