Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0503, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2555, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0503, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2555, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Starting price

UAH205,200.00

without VAT
Editing available
View in the cabinet
Bid acceptance

from Sep 8, 18:00

until Oct 11, 20:00

Auction

from Oct 12, 11:10

Qualification
expected
Auction complete
expected
Offers to be submitted:
Sep 8, 18:00 – Oct 11, 20:00
Auction start:
Oct 12, 11:10
Announced date:
Sep 4, 10:24
Rectification period:
Sep 4, 10:24 – Sep 8, 18:00
Period of questions:
Sep 4, 10:24 – Oct 11, 18:00
Period of answers:
Sep 4, 10:24 – Oct 11, 18:00

Show all important dates

Hide dates

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20260904-09689
Registration fee:
UAH864.70
Warranty fee:
UAH61,560.00
Lot number:
80894218
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH205,200.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH2,052.00
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH168.93 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH3,136.24
Expert monetary valuation:
UAH205,200.00
Sell type:
Sale of land plots
Procedure and place of acquaintance with the property:
Самостійне ознайомлення за місцезнахоженням земельної ділянки, а саме: Київська обл., Бородянський район, с/р Луб'янська або за попередньою домовленністю зі зберігачем Тавлуй Олег Миколайович за телефоном 0660446116 або приватним виконавцем Літвиненко О. В. за телефоном 0997210138.
List and requirements of registration documents:
Визначені статтею 137 Земельного кодексу України та Вимогами щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 1013
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 1 arrest

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present
Statement ID:
80894218
Arrest date:
Apr 29, 2026
Issuing organization:
Приватний виконавець виконавчого округу Київської області Літвиненко О. В.
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:02:001:0503, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2555, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.02 Перелоги
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Area:

0.2555 hectare

Address:

Україна, 07831, Київська область, Лубянська/с.лубянка, Жовтнева вулиця

Land area, ha:
0.2555
Cadastral number:
3221084000:02:001:0503
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Іпотека. Договір іпотеки без оформлення заставної, 1412, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Іпотека. Договір іпотеки, 2700, 10.11.2010, Приватний нотаріус Михайленко С.А. Заборона на нерухоме майно. ДОГОВІР ІПОТЕКИ, 1412, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Заборона на нерухоме майно. Договір іпотеки, 2700, 10.11.2010, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Арешт нерухомого майна. Постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 37578921, виданий 22.01.2014, видавник: старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України Рагімова А.Н.
Coordinates:
Latitude: 50.64680988284792 Longitude: 30.18898812864408

Location on the map

Auction documents 21 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Technical specifications Sep 4, 10:24
Act/contract proforma Sep 4, 10:24
Technical specifications Sep 4, 10:24
Auction notice Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Technical specifications Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Technical specifications Sep 4, 10:24
Illustration Sep 4, 10:24
Act/contract proforma Sep 4, 10:24
Technical specifications Sep 4, 10:24

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
0904
Address:
Україна, 08119, Київська область, Крюківщина, Джерельна, 6 оф. 31, KOATUU: 3222484001, КРЮКІВЩИНА

Main contact

Name:
Літвиненко Олексій Вікторович
E-mail:
Phone:
+380997210138

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець Літвиненко Олексій Вікторович

You may be interested

Продаж арештованої земельної ділянки площею 1,8609 га, кадастровий номер 5322688400:00:002:1211, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Полтавська область, Миргородський район, село Яхники

Продаж арештованої земельної ділянки площею 1,8609 га, кадастровий номер 5322688400:00:002:1211, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Полтавська область, Миргородський район, село Яхники
Name:
Дацій О.О.
E-mail: [email protected] Phone: 0536170473 EDRPOU:
000000
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH208,600.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 4.114 га, кадастровий номер 5320882500:00:001:0323, адреса: Полтавська область, Гребінківський район, Майорщинська сiльська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.114 га, кадастровий номер 5320882500:00:001:0323, адреса: Полтавська область, Гребінківський район, Майорщинська сiльська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Наталія
E-mail: [email protected] Phone: +380637368041 INN/RNUKPN:
2696903600
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH145,000.00 without VAT

View

Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:04:004:0441, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2512, цільове призначення: для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби.

Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221084000:04:004:0441, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Луб'янська, площа (га): 0,2512, цільове призначення: для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокос...
Name:
Літвиненко Олексій Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380997210138 EDRPOU:
0904
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH202,500.00 without VAT

View