Іпотека. Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0495, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3269, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0495, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3269, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
from Sep 4, 18:00
until Oct 5, 20:00
from Oct 6, 11:40
Show all important dates
Hide dates
Gallery 15 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0495, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3269, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.02 Перелоги
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 0.3269 hectare |
Address: Україна, 07834, Київська область, ОЗЕРСЬКА/С.ОЗЕРА, |
|
Land area, ha:
0.3269
Cadastral number:
3221087000:04:001:0495
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Іпотека. Договір іпотеки без оформлення заставної, 1412, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Іпотека. Договір іпотеки, 2700, 10.11.2010, Приватний нотаріус Михайленко С.А. Заборона на нерухоме майно. ДОГОВІР ІПОТЕКИ, 1412, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Заборона на нерухоме майно. Договір іпотеки, 2700, 10.11.2010, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А. Арешт нерухомого майна. Постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 37578921, виданий 22.01.2014, видавник: старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України Рагімова А.Н.
Coordinates:
Latitude: 50.61543521864858 Longitude: 30.277184106729536
|
|||
Location on the map
Auction documents 23 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Act/contract proforma | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Technical specifications | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Technical specifications | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Auction notice | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Technical specifications | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Act/contract proforma | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Illustration | Sep 2, 14:12 | |
| Technical specifications | Sep 2, 14:12 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Літвиненко Олексій ВікторовичYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 3.5677 га, кадастровий номер 5323883200:00:017:0019, адреса: Полтавська область, Пирятинський район, Каплинцівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH147,000.00 without VAT
View1 торги. Земельна ділянка, площею – 1.9217 га, кадастровий номер - 3524010100:02:003:1555, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район
UAH134,500.00 without VAT
View1 торги. Земельна ділянка, площею – 3.0941 га, кадастровий номер - 3521155600:02:000:0719, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Голованівський (Гайворонський) район, Сальківська селищна рада
UAH251,200.00 without VAT
View