Земельна ділянка, кадастровий номер 3221287000:04:012:0013, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Рожівська, площа (га): 0,7476, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільскогосподарського виробництва

Земельна ділянка, кадастровий номер 3221287000:04:012:0013, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Рожівська, площа (га): 0,7476, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільскогосподарського виробництва.

Starting price

UAH435,071.00

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Jul 21, 18:00

until Aug 18, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Jul 21, 18:00 – Aug 18, 20:00
Auction start:
Aug 19, 11:30
Announced date:
Jul 17, 12:05
Rectification period:
Jul 17, 12:05 – Jul 21, 18:00
Period of questions:
Jul 17, 12:05 – Aug 18, 18:00
Period of answers:
Jul 17, 12:05 – Aug 18, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20260717-38139
Registration fee:
UAH864.70
Warranty fee:
UAH130,521.30
Previous auction identifier:
Lot number:
80276020
The item is being tendered:
4 time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH435,071.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH4,350.71
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH168.93 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH12,444.80
Expert monetary valuation:
UAH621,530.00
Sell type:
Sale of land plots
Procedure and place of acquaintance with the property:
Самостійне ознайомлення за місцезнахоженням земельної ділянки, а саме:Київська обл., Броварський р., с/р Рожівська або за попередньою домовленністю зі зберігачем або приватним виконавцем Літвиненко О. В. за телефоном 0997210138.
List and requirements of registration documents:
Визначені статтею 137 Земельного кодексу України та Вимогами щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 1013
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 1 arrest

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present
Statement ID:
80276020
Arrest date:
Feb 16, 2026
Issuing organization:
Приватний виконавець виконавчого округу Київської області Літвиненко О. В.
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 3221287000:04:012:0013, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Рожівська, площа (га): 0,7476, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільскогосподарського виробництва.

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля

Area:

0.7476 hectare

Address:

Україна, 07414, Київська область, Рожівка, вулиця Василя Стуса

Land area, ha:
0.7476
Cadastral number:
3221287000:04:012:0013
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.59555342642735 Longitude: 30.798247442986835

Location on the map

Auction documents 13 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Jul 17, 12:05
Technical specifications Jul 17, 12:05
Act/contract proforma Jul 17, 12:05
Technical specifications Jul 17, 12:05
Illustration Jul 17, 12:05
Technical specifications Jul 17, 12:05
Illustration Jul 17, 12:05
Auction notice Jul 17, 12:05
Technical specifications Jul 17, 12:05
Illustration Jul 17, 12:05
Technical specifications Jul 17, 12:05
Act/contract proforma Jul 17, 12:05
Illustration Jul 17, 12:05

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
0904
Address:
Україна, 08119, Київська область, Крюківщина, Джерельна, 6 оф. 31, KOATUU: 3222484001, КРЮКІВЩИНА

Main contact

Name:
Літвиненко Олексій Вікторович
E-mail:
Phone:
+380997210138

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець Літвиненко Олексій Вікторович

You may be interested

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH281,486.10 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 5.05 га, кадастровий номер 3523186800:02:001:0163, адреса: Кіровоградська область, Маловисківський район, Хмелівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 5.05 га, кадастровий номер 3523186800:02:001:0163, адреса: Кіровоградська область, Маловисківський район, Хмелівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Іван
E-mail: [email protected] Phone: +380636779475 INN/RNUKPN:
2137204114
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH251,000.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 5.4115 га, кадастровий номер 1222083000:01:035:0012, адреса: Дніпропетровська область, Криничанський район, Катеринопільська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 5.4115 га, кадастровий номер 1222083000:01:035:0012, адреса: Дніпропетровська область, Криничанський район, Катеринопільська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробницт...
Name:
Алла
E-mail: [email protected] Phone: +380637346084 INN/RNUKPN:
2637412163
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH233,000.00 without VAT

View