Іпотека.Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0580, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3235, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0580, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3235, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
from Jul 17, 18:00
until Aug 18, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 15 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221087000:04:001:0580, місцезнаходження: Київська обл., Бородянський р., с/рада. Озерська, площа (га): 0,3235, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.02 Перелоги
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 0.3235 hectare |
Address: Україна, Київська область, ОЗЕРСЬКА/С.ОЗЕРА, |
|
Land area, ha:
0.3235
Cadastral number:
3221087000:04:001:0580
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 37674281, виданий 29.01.2014, видавник: старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України Рагімова А.Н., номер запису про обтяження, 4511226; заборона на нерухоме майно, реєстраційний номер обтяження 10473103 підстава: Договір іпотеки, 2634, 10.11.2010, Приватний нотаріус Михайленко С.А.; заборона на нерухоме майно реєстраційний номер обтяження: 11203888 підстава: ДОГОВІР ІПОТЕКИ, 1346, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А.; іпотека реєстраційний номер обтяження: 10479069, підстава: Договір іпотеки, 2634, 10.11.2010, Приватний нотаріус Михайленко С.А; іпотека Реєстраційний номер обтяження: 11251070, підстава: Договір іпотеки без оформлення заставної, 1346, 24.05.2011, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Михайленко С.А
Coordinates:
Latitude: 50.61999784884327 Longitude: 30.276497319440136
|
|||
Location on the map
Auction documents 23 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Jul 15, 12:01 | |
| Act/contract proforma | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Act/contract proforma | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Technical specifications | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Technical specifications | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Technical specifications | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Technical specifications | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 | |
| Technical specifications | Jul 15, 12:01 | |
| Illustration | Jul 15, 12:01 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Літвиненко Олексій ВікторовичYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH141,000.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 3.0024 га, кадастровий номер 5120682200:01:002:0374, адреса: Одеська область, Балтський район, Кармалюківська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH156,000.00 without VAT
View