Земельна ділянка кадастровий номер: 3222083200:04:002:0063, загальною площею 2.6333 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Київська область, Іванківський район, Оранська сільська рада

Земельна ділянка кадастровий номер: 3222083200:04:002:0063 Адреса зем. ділянки: Київська область, Іванківський район, Оранська сільська рада, Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення, Цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Площа: 2.6333 га

Bid acceptance

from Jul 16, 18:00

until Aug 17, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Jul 16, 18:00 – Aug 17, 20:00
Auction start:
Aug 18, 11:05
Announced date:
Jul 14, 16:06
Rectification period:
Jul 14, 16:06 – Jul 16, 18:00
Period of questions:
Jul 14, 16:06 – Aug 17, 18:00
Period of answers:
Jul 14, 16:06 – Aug 17, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20260714-59147
Registration fee:
UAH864.70
Warranty fee:
UAH60,725.70
Previous auction identifier:
Lot number:
1/78816539
The item is being tendered:
3 time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH202,419.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH2,024.19
Normative monetary valuation:
UAH14,521.30
Expert monetary valuation:
UAH238,140.00
Sell type:
Sale of land plots
Procedure and place of acquaintance with the property:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з приватним виконавцем Сидорчуком А.А. з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 за телефоном: +38067-537-44-53
List and requirements of registration documents:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 2 arrests

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present

Arrest 1

Statement ID:
78816539
Arrest date:
Oct 23, 2025
Issuing organization:
Приватний виконавець Сидорчук А.А.
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

Arrest 2

Statement ID:
63381927
Arrest date:
Oct 20, 2020
Issuing organization:
Приватний виконавець Бурко А.М.
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

Show all arrests

Hide arrests

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка кадастровий номер: 3222083200:04:002:0063 Адреса зем. ділянки: Київська область, Іванківський район, Оранська сільська рада, Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення, Цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Площа: 2.6333 га, що належить боржнику згідно Державного акту № ЯГ 179466 від 29.01.2007, наявність комунікацій - не виявлено.

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти

Area:

2.6333 hectare

Address:

Україна, 07250, Київська область, Іванківський район, Оранська сільська рада

Land area, ha:
2.6333
Cadastral number:
3222083200:04:002:0063
Type of ownership:
Private

Location on the map

Auction documents 11 documents

Document name Document type Announced date
Auction notice Jul 14, 16:06
Act/contract proforma Jul 14, 16:06
Act/contract proforma Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Technical specifications Jul 14, 16:06
Illustration Jul 14, 16:06
Illustration Jul 14, 16:06

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
0470
Address:
Україна, 09117, Київська область, Біла Церква, вул. Вадима Гетьмана, буд.12 оф.1

Main contact

Name:
Приватний виконавець Сидорчук Андрій Анатолійович, посвідчення 0470 від 05.03.2020 року, видане Міністерством юстиції України
E-mail:
Phone:
0675374453

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Київської області Сидорчук Андрій Анатолійович

You may be interested

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH281,486.10 without VAT

View

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді ...
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH124,740.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Сергій
E-mail: [email protected] Phone: +38998000185 INN/RNUKPN:
3056112175
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH141,000.00 without VAT

View