Право оренди земельної ділянки площею 1.1034 га, кадастровий номер 5625485800:06:002:0035, місцезнаходження: Рівненська область, Сарненський район, Ремчицька сільська рада, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства,
реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1571779256254, що зареєстровано на підставі договору оренди земельної ділянки № б/н від 06.06.2018, номер запису про інше речове право 26525473, строк дії іншого речового права 06.06.2028, інформація щодо розміру орендної плати на рік відсутня.
Право оренди земельної ділянки площею 1.1034 га, кадастровий номер 5625485800:06:002:0035, місцезнаходження: Рівненська область, Сарненський район, Ремчицька сільська рада, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1571779256254, що зареєстровано на підставі договору оренди земельної ділянки № б/н від 06.06.2018, номер запису про інше речове право 26525473, строк дії іншого речового права 06.06.2028, інформація щодо розміру
орендної плати на рік відсутня.
from Jul 10, 18:00
until Aug 10, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право оренди земельної ділянки площею 1.1034 га, кадастровий номер 5625485800:06:002:0035, місцезнаходження: Рівненська область, Сарненський район, Ремчицька сільська рада, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1571779256254, що зареєстровано на підставі договору оренди земельної ділянки № б/н від 06.06.2018, номер запису про інше речове право 26525473, строк дії іншого речового права 06.06.2028, інформація щодо розміру орендної плати на рік відсутня.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
|
Area: 1.1034 hectare |
Address: Україна, Рівненська область, Ремчицька/с.ремчиці |
|
Land area, ha:
1.1034
Cadastral number:
5625485800:06:002:0035
Type of ownership:
Private
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Act/contract proforma | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Auction notice | Jul 8, 12:11 | |
| Act/contract proforma | Jul 8, 12:11 | |
| Illustration | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 | |
| Technical specifications | Jul 8, 12:11 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Горбульов Антон ВадимовичYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,12 га, кадастровий номер 7424486400:03:001:0081, Розмір частки: 1/1 Адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Нові Яриловичі (Чернігівський р., Добрянська територіальна громада). Цільове призначення: Для індивідуального садівництва. Вид угіддя: Рілля. Комунікації та багаторічні насадження відсутні.
UAH39,500.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 1.9578 га, кадастровий номер 5621283600:02:001:0089, адреса: Рівненська область, Гощанський район, Криничківська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
UAH44,000.00 without VAT
View1 торги. Земельна ділянка загальною площею 0.5646 га, кадастровий номер: 5124581100:01:002:1642, за адресою: Одеська область, Саратський район, Зорянська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
UAH41,442.00 without VAT
View