земельна ділянка загальною площею 1,2293 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:001:0020, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
земельна ділянка загальною площею 1,2293 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:001:0020, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
from Oct 9, 2025, 18:00
until Nov 11, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка загальною площею 1,2293 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:001:0020, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
|
Area: 1.2293 hectare |
Address: Україна, 02097, Київська область, Зазимська/с.зазимя, |
|
Land area, ha:
1.2293
Cadastral number:
3221282800:02:001:0020
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
- іпотека номер обтяження 2059842 від 30.10.2008, Кредитний договір №151407К23, серія та номер: 151407К23, виданий 25.05.2007, видавник: Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"; - заборона на нерухоме майно 2059805 від 30.10.2008, Іпотечний договір №151408Z79, серія та номер: 4080, виданий 30.10.2008, видавник: Коваленко Н. Є., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
Coordinates:
Latitude: 50.57186671611861 Longitude: 30.616120120474545
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Auction notice | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:53 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 21:53 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій СтепановичYou may be interested
Продаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки площею 4.4805га, кадастровий номер: 5322255100:00:005:1546, розташована Полтавська область, Котелевський район, Котелевська селищна рада
UAH1,000,000.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки площею 4.6205га, кадастровий номер: 5325480400:00:004:0140, розташована Полтавська область, Чутівський район, Войнівська сільська рада
UAH623,700.00 without VAT
View