земельна ділянка загальною площею 0,593 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0001, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
земельна ділянка загальною площею 0,593 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0001, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
from Oct 9, 2025, 18:00
until Nov 11, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка загальною площею 0,593 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0001, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
|
Area: 0.593 hectare |
Address: Україна, 02097, Київська область, Зазимська/с.зазимя, |
|
Land area, ha:
0.593
Cadastral number:
3221282800:02:011:0001
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
- іпотека номер обтяження 2005868 від 30.10.2008, Кредитний договір №151407К23, серія та номер: 151407К23, виданий 25.05.2007, видавник: Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"; - заборона на нерухоме майно 2005865 від 30.10.2008, Іпотечний договір №151408Z85, серія та номер: 4114, виданий 30.10.2008, видавник: Коваленко Н. Є., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
Coordinates:
Latitude: 50.57186671611861 Longitude: 30.616120120474545
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Auction notice | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 22:07 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 22:07 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій СтепановичYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕЗНЯКИ-АГРО" до 2027 року.
UAH465,408.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
View