земельна ділянка загальною площею 0,6692 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:002:0046, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
земельна ділянка загальною площею 0,6692 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:002:0046, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
from Oct 9, 2025, 18:00
until Nov 11, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка загальною площею 0,6692 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:002:0046, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
|
Area: 0.6692 hectare |
Address: Україна, 02097, Київська область, Зазимська/с.зазимя, |
|
Land area, ha:
0.6692
Cadastral number:
3221282800:02:002:0046
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
- іпотека номер обтяження 2056922 від 30.10.2008, Кредитний договір №151407К23, серія та номер: 151407К23, виданий 25.05.2007, видавник: Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"; - заборона на нерухоме майно 2056904 від 30.10.2008, Іпотечний договір №151408Z82, серія та номер: 4100, виданий 30.10.2008, видавник: Коваленко Н. Є., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
Coordinates:
Latitude: 50.57186671611861 Longitude: 30.616120120474545
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Auction notice | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Illustration | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Act/contract proforma | Oct 7, 2025, 21:55 | |
| Technical specifications | Oct 7, 2025, 21:55 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій СтепановичYou may be interested
Продаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕЗНЯКИ-АГРО" до 2027 року.
UAH465,408.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
ViewЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 5,6393 га, кадастровий номер: 5120884600:01:002:0198, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р., Монашівська с/рада, масив №4, ділянка №16
UAH513,031.00 without VAT
View