земельна ділянка загальною площею 0.1859 га, кадастровий номер: 3224486901:02:006:0034, що знаходиться за адресою: Київська область, Таращанський район, с.Станишiвка, вулиця Колгоспна, 19, цільове призначення: для ведення особистого селянського
господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
земельна ділянка загальною площею 0.1859 га, кадастровий номер: 3224486901:02:006:0034, що знаходиться за адресою: Київська область, Таращанський район, с.Станишiвка, вулиця Колгоспна, 19, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
from Oct 7, 2025, 18:00
until Nov 3, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка загальною площею 0.1859 га, кадастровий номер: 3224486901:02:006:0034, що знаходиться за адресою: Київська область, Таращанський район, с.Станишiвка, вулиця Колгоспна, 19, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 0.1859 hectare |
Address: Україна, 09541, Київська область, СТАНИШІВКА, Київська область, Таращанський район, с.Станишiвка, вулиця Колгоспна, 19 |
|
Land area, ha:
0.1859
Cadastral number:
3224486901:02:006:0034
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 49.47375958005303 Longitude: 30.524455503802006 Elevation: 16
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Auction notice | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Technical specifications | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Act/contract proforma | Oct 3, 2025, 09:17 | |
| Act/contract proforma | Oct 3, 2025, 09:17 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
View