земельна ділянка загальною площею 1,3927 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0064, цільове призначення - ведення особистого селянського господарства
земельна ділянка загальною площею 1,3927 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0064, цільове призначення - ведення особистого селянського господарства
from Sep 4, 2025, 18:00
until Oct 1, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка загальною площею 1,3927 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0064, цільове призначення - ведення особистого селянського господарства
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
|
Area: 1.3927 hectare |
Address: Україна, 02097, Київська область, Зазимська/с.зазимя, |
|
Land area, ha:
1.3927
Cadastral number:
3221282800:02:011:0064
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
іпотека номер обтяження 2091982 від 30.10.2008, Кредитний договір №151407К23, серія та номер: 151407К23, виданий 25.05.2007, видавник: Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"; заборона на нерухоме майно 2092024 від 30.10.2008, Іпотечний договір №151408Z63, серія та номер: 4048, виданий 30.10.2008, видавник: Коваленко Н. Є., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
Coordinates:
Latitude: 50.57033964403523 Longitude: 30.617610668414496
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Technical specifications | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Auction notice | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Act/contract proforma | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Technical specifications | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Technical specifications | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Act/contract proforma | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Technical specifications | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Illustration | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Technical specifications | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Illustration | Sep 2, 2025, 15:07 | |
| Clarifications | Sep 2, 2025, 16:46 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій СтепановичYou may be interested
Продаж земельної ділянки БЕЗ ОРЕНДИ площею 6,3634га, кадастровий номер 5623886700:06:013:0526, місцезнаходження: Рівненська область, Млинівський район, Підлозцівська сільська рада
UAH789,316.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки площею 4.4805га, кадастровий номер: 5322255100:00:005:1546, розташована Полтавська область, Котелевський район, Котелевська селищна рада
UAH1,000,000.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки площею 4.6205га, кадастровий номер: 5325480400:00:004:0140, розташована Полтавська область, Чутівський район, Войнівська сільська рада
UAH623,700.00 without VAT
View