земельна ділянка загальною площею 3,2443 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0019, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства

земельна ділянка загальною площею 3,2443 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0019, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства

Starting price

UAH2,499,800.00

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Sep 4, 2025, 18:00

until Oct 1, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Sep 4, 2025, 18:00 – Oct 1, 2025, 20:00
Auction start:
Oct 2, 2025, 11:00
Announced date:
Sep 2, 2025, 14:54
Rectification period:
Sep 2, 2025, 14:54 – Sep 4, 2025, 18:00
Period of questions:
Sep 2, 2025, 14:54 – Oct 1, 2025, 18:00
Period of answers:
Sep 2, 2025, 14:54 – Oct 1, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20250902-27194
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH749,940.00
Lot number:
47
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH2,499,800.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH24,998.00
Expert monetary valuation:
UAH2,499,800.00
Sell type:
Sale of land plots
Procedure and place of acquaintance with the property:
Ознайомлення у приватного виконавця Кузьменка Олексія Степановича за тел. 0996224069
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 1 arrest

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present
Statement ID:
78564682
Arrest date:
Jul 8, 2025
Issuing organization:
Господарський суд Київської області
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

List of objects

Description Area Address
1

земельна ділянка загальною площею 3,2443 га, що розташована на території Зазимської сільської ради, Броварського району, Київської області, кадастровий номер 3221282800:02:011:0019, цільове призначення - ведення підсобного селянського господарства

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Area:

3.2443 hectare

Address:

Україна, 02097, Київська область, Зазимська/с.зазимя,

Land area, ha:
3.2443
Cadastral number:
3221282800:02:011:0019
Type of ownership:
Private
Has emphyteusis lease:
No
Encumbrances information:
- іпотека номер обтяження 2146444 від 30.10.2008, Кредитний договір №151407К23, серія та номер: 151407К23, виданий 25.05.2007, видавник: Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"; - заборона на нерухоме майно 2146491 від 30.10.2008, Іпотечний договір №151408Z88, серія та номер: 4126, виданий 30.10.2008, видавник: Коваленко Н. Є., приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
Coordinates:
Latitude: 50.57186671611861 Longitude: 30.616120120474545

Location on the map

Auction documents 10 documents

Document name Document type Announced date
Act/contract proforma Sep 2, 2025, 14:54
Technical specifications Sep 2, 2025, 14:54
Illustration Sep 2, 2025, 14:54
Technical specifications Sep 2, 2025, 14:54
Auction notice Sep 2, 2025, 14:54
Technical specifications Sep 2, 2025, 14:54
Illustration Sep 2, 2025, 14:54
Technical specifications Sep 2, 2025, 14:54
Illustration Sep 2, 2025, 14:54
Act/contract proforma Sep 2, 2025, 14:54

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
INN/RNUKPN:
2856317456
Address:
Україна, 07300, Київська область, Вишгородський район/м.вишгород, "Карат" промисловий майданчик, 5-А, 6-й поверх, офіс 603, KOATUU: 3221800000, ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН/М.ВИШГОРОД

Main contact

Name:
Кузьменко Олексій Степанович
E-mail:
Phone:
+380996224069

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець Кузьменко Олексій Степанович

You may be interested

Продається ДВІ земельні ділянки поруч, загальною площею 11,2183 га, кадастровий номер 1225081000:01:199:0048 та 1225081000:01:199:0047, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська ТГ, село Башмачка, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01

Продається ДВІ земельні ділянки поруч, загальною площею 11,2183 га, кадастровий номер 1225081000:01:199:0048 та 1225081000:01:199:0047, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська ТГ, село Башмачка, цільове призначення: для ведення товарн...
Name:
Мудраченко Дар'я Олександрівна
E-mail: [email protected] Phone: +380988936604 EDRPOU:
45591485
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH1,509,186.68 without VAT

View

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 447.1892 га, що розташована на території Одеської області Березівського району Петровірівської сільської ради (за межами населеного пункту), кадастровий номер 5125484400:01:001:0154, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 447.1892 га, що розташована на території Одеської області Березівського району Петровірівської сільської ради (за межами населеного пункту...
Name:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Phone: +380970527745 EDRPOU:
00692334
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH2,223,722.28 without VAT

View

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 425.2881 га, що розташована на території Одеської області Березівського району Петровірівської сільської ради (за межами населеного пункту), кадастровий номер 5125484400:01:001:0131, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 425.2881 га, що розташована на території Одеської області Березівського району Петровірівської сільської ради (за межами населеного пункту...
Name:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Phone: +380970527745 EDRPOU:
00692334
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH1,904,071.43 without VAT

View