Земельна дiлянка, кадастровий номер 3223186800:08:010:0062, місце розташування (адміністративно-територіальна одиниця) Київська область, Обухівський район, Підгірцівська сільська рада, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.06 для колективного садівництва, вид використання земельної ділянки: 01.06 для веденння колективного садівництва, площа земельної ділянки, гектарів 0.066 га.

Земельна дiлянка, кадастровий номер 3223186800:08:010:0062, місце розташування (адміністративно-територіальна одиниця) Київська область, Обухівський район, Підгірцівська сільська рада, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.06 для колективного садівництва, вид використання земельної ділянки: 01.06 для веденння колективного садівництва, площа земельної ділянки, гектарів 0.066 га.

Bid acceptance

from Mar 17, 2025, 18:00

until Apr 13, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Mar 17, 2025, 18:00 – Apr 13, 2025, 20:00
Auction start:
Apr 14, 2025, 12:35
Announced date:
Mar 13, 2025, 19:46
Rectification period:
Mar 13, 2025, 19:46 – Mar 17, 2025, 18:00
Period of questions:
Mar 13, 2025, 19:46 – Apr 13, 2025, 18:00
Period of answers:
Mar 13, 2025, 19:46 – Apr 13, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20250313-99675
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH41,673.00
Lot number:
67073805/1
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH138,910.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH1,389.10
Normative monetary valuation:
UAH1,288.81
Expert monetary valuation:
UAH138,910.00
Sell type:
Sale of land plots
Building restrictions:
Арешт нерухомого майна № 49536316 згідно рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП71135459, виданий 13.03.2023, видавник: Приватний виконавець Кісельова В.В. Арешт нерухомого майна № 39567884, згідно Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 55553432 від 07.12.2020 15:35:32, Артемчук Тарас Володимирович, Приватний виконавець Артемчук Т.В., м.Київ Арешт нерухомого майна № 44368636 згідно Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 60827840 від 07.10.2021 15:40:59, Телявський Анатолій Миколайович, Приватний виконавець Телявський А.М., м.Київ Арешт нерухомого майна № 49536107 згідно рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП71135459, виданий 13.03.2023, видавник: Приватний виконавець Кісельова В.В.
Procedure and place of acquaintance with the property:
Телявський Анатолій Миколайович, тел. (067)-499-99-08
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 1 arrest

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present
Statement ID:
67073805
Arrest date:
Oct 6, 2021
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

List of objects

Description Area Address
1

Земельна дiлянка, кадастровий номер 3223186800:08:010:0062, місце розташування (адміністративно-територіальна одиниця) Київська область, Обухівський район, Підгірцівська сільська рада, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.06 для колективного садівництва, вид використання земельної ділянки: 01.06 для веденння колективного садівництва, площа земельної ділянки, гектарів 0.066 га.

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.06 Для колективного садівництва
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля

Area:

0.066 hectare

Address:

Україна, Київська область, Підгірці, Підгірцівська сільська рада

Land area, ha:
0.066
Cadastral number:
3223186800:08:010:0062
Type of ownership:
Private

Location on the map

Auction documents 14 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Illustration Mar 13, 2025, 19:46
Auction notice Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46
Technical specifications Mar 13, 2025, 19:46

Show documents

Hide documents

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Бодашевська Анастасія Петрівна
INN/RNUKPN:
3303311983

Offer:

UAH141,000.00

Status:

Not considered

Documents:

Documents submitted with the offer 5 documents

Document name Document type Announced date
Registration fee approval Apr 13, 2025, 16:55
Guarantee approval Apr 13, 2025, 17:00
Qualification documents Apr 13, 2025, 18:38
Qualification documents Apr 13, 2025, 18:38
Bid Apr 13, 2025, 18:43

Documents submitted with the offer 5 documents

Document name Document type Announced date
Registration fee approval Apr 13, 2025, 16:55
Guarantee approval Apr 13, 2025, 17:00
Qualification documents Apr 13, 2025, 18:38
Qualification documents Apr 13, 2025, 18:38
Bid Apr 13, 2025, 18:43

Organizer

Name:
INN/RNUKPN:
3276013630
Address:
Україна, 02094, Київська область, Київ, вул. Юрія Поправки, 6, офіс 26
Representative information:
Посвідчення приватного виконавця №0086 від 26.06.2017

Main contact

Name:
Телявський Анатолій Миколайович
E-mail:
Phone:
+380674999908

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу м.Київ Телявський Анатолій Миколайович

You may be interested

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді ...
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH124,740.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Олександр
E-mail: [email protected] Phone: +380637346084 INN/RNUKPN:
1814910231
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH74,000.00 without VAT

View

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH83,878.00 without VAT

View