ПРОДАЖ земельної ділянки площею 3.6933 га. Кадастровий номер: 1821784200:07:000:0095, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський р., Миколаївська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія
земель: сільськогосподарського призначення
ПРОДАЖ земельної ділянки площею 3.6933 га. Кадастровий номер: 1821784200:07:000:0095, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський р., Миколаївська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: сільськогосподарського призначення
from Feb 27, 2025, 18:00
until Mar 26, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Mar 3, 2025, 15:03 |
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка площею 3.6933 га. Кадастровий номер: 1821784200:07:000:0095, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Звягельський р., Миколаївська с/р. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Категорія земель: сільськогосподарського призначення
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 3.6933 hectare |
Address: Україна, 11210, Житомирська область, МИКОЛАЇВСЬКА/С.МИКОЛАЇВКА, Житомирська обл., Звягельський р., Миколаївська с/р |
|
Land area, ha:
3.6933
Cadastral number:
1821784200:07:000:0095
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 51.02251009814551 Longitude: 28.00608311726337 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Auction notice | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Technical specifications | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Act/contract proforma | Feb 25, 2025, 11:59 | |
| Act/contract proforma | Feb 25, 2025, 11:59 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
UAH281,486.10 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 5.05 га, кадастровий номер 3523186800:02:001:0163, адреса: Кіровоградська область, Маловисківський район, Хмелівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH251,000.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 5.4115 га, кадастровий номер 1222083000:01:035:0012, адреса: Дніпропетровська область, Криничанський район, Катеринопільська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH233,000.00 without VAT
View