УЦІНКА 30 %! ПРОДАЖ земельної ділянка площею 0.23 га, кадастровий номер: 1822384607:06:004:0004, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський р., с. Розівка, цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства,
категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
ПРОДАЖ земельної ділянка площею 0.23 га, кадастровий номер: 1822384607:06:004:0004, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський р., с. Розівка, цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
from Feb 26, 2025, 18:00
until Mar 25, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка площею 0.23 га, кадастровий номер: 1822384607:06:004:0004, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Коростенський р., с. Розівка, цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
|
Area: 0.23 hectare |
Address: Україна, 11573, Житомирська область, УШОМИРСЬКА/С.УШОМИР, с. Розівка, Коростенський район, Житомирська область |
|
Land area, ha:
0.23
Cadastral number:
1822384607:06:004:0004
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.8285717 Longitude: 28.5765933 Elevation: 6
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Auction notice | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Technical specifications | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Act/contract proforma | Feb 24, 2025, 10:40 | |
| Act/contract proforma | Feb 24, 2025, 10:40 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
View