УЦІНКА 30 %! ПРОДАЖ земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,0000 га. Кадастровий номер: 1822082200:01:000:0551, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с/рада. Денишівська. Цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства. Вид використання: для ведення особистого селянського господарства.

ПРОДАЖ земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,0000 га. Кадастровий номер: 1822082200:01:000:0551, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с/рада. Денишівська. Цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства. Вид використання: для ведення особистого селянського господарства.

Starting price

UAH109,970.00

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Feb 26, 2025, 18:00

until Mar 25, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Feb 26, 2025, 18:00 – Mar 25, 2025, 20:00
Auction start:
Mar 26, 2025, 11:50
Announced date:
Feb 24, 2025, 09:23
Rectification period:
Feb 24, 2025, 09:23 – Feb 26, 2025, 18:00
Period of questions:
Feb 24, 2025, 09:23 – Mar 25, 2025, 18:00
Period of answers:
Feb 24, 2025, 09:23 – Mar 25, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LAE001-UA-20250224-12769
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH32,991.00
Previous auction identifier:
Lot number:
70126770/3/0551
The item is being tendered:
Second time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH109,970.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH1,099.70
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH2,153.71 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH9,136.23
Expert monetary valuation:
UAH157,100.00
Sell type:
Sale of land plots
Building restrictions:
Обтяження № 48628179 Постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 70126770, видана 06.12.2022, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія Олегівна. Вид обтяження: арешт нерухомого майна, арешт земельної ділянки
Procedure and place of acquaintance with the property:
Зберігач: Опанасюк Наталія Олексіївна, тел.: +38094 50 50 750. Ознайомитись з земельною ділянкою можливо за її місцем розташування.
List and requirements of registration documents:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Arrests 1 arrest

Presence of arrests that cannot be lifted by the executor after saleExistence of arrests that cannot be removed by the executor after the sale:
Not present
Statement ID:
70126770
Issuing organization:
Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Волкова Євгенія Олегівна
The arrest may be lifted after the sale by the executor:
Yes

List of objects

Description Area Address
1

земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 1,0000 га. Кадастровий номер: 1822082200:01:000:0551, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с/рада. Денишівська. Цільове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства. Вид використання: для ведення особистого селянського господарства

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Area:

1 hectare

Address:

Україна, 12422, Житомирська область, ДЕНИШІВСЬКА/С.ДЕНИШІ, Житомирська обл., Житомирський р., с/рада. Денишівська

Land area, ha:
1.0
Cadastral number:
1822082200:01:000:0551
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.224086151541904 Longitude: 28.434290700989305 Elevation: 14

Location on the map

Auction documents 9 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Feb 24, 2025, 09:23
Auction notice Feb 24, 2025, 09:23
Technical specifications Feb 24, 2025, 09:23
Technical specifications Feb 24, 2025, 09:23
Technical specifications Feb 24, 2025, 09:23
Technical specifications Feb 24, 2025, 09:23
Technical specifications Feb 24, 2025, 09:23
Act/contract proforma Feb 24, 2025, 09:23
Act/contract proforma Feb 24, 2025, 09:23

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
INN/RNUKPN:
3342815728
Address:
Україна, 10014, Житомирська область, Житомир, бульвар Новий 5, офіс 2.8

Main contact

Name:
Волкова Євгенія Олегівна
E-mail:
Phone:
+380930770509

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія Олегівна

You may be interested

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді ...
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH124,740.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Олександр
E-mail: [email protected] Phone: +380637346084 INN/RNUKPN:
1814910231
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH74,000.00 without VAT

View

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я

Земельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
Name:
Бурко Арсен Мохаммед
E-mail: [email protected] Phone: +380687772296 INN/RNUKPN:
3152305995
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH83,878.00 without VAT

View