ДРУГІ ТОРГИ! УЦІНКА 15%! ПРОДАЖ земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2.3301 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821482800:01:000:0080. Місцезнаходження:
Житомирська обл., Романівський р., с/рада. Колодяжненська
земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 2.3301 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821482800:01:000:0080. Місцезнаходження: Житомирська обл., Романівський р., с/рада. Колодяжненська
from Dec 18, 2024, 18:00
until Jan 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 1 arrest
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 2.3301 га, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Кадастровий номер: 1821482800:01:000:0080. Місцезнаходження: Житомирська обл., Романівський р., с/рада. Колодяжненська
CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.3301 hectare |
Address: Україна, 13038, Житомирська область, КОЛОДЯЖНЕНСЬКА/С.КОЛОДЯЖНЕ, Колодяжненська с/рада, Романівський район, Житомирська область |
|
Land area, ha:
2.3301
Cadastral number:
1821482800:01:000:0080
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.0707444 Longitude: 27.6970005 Elevation: 6
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Auction notice | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Technical specifications | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Act/contract proforma | Dec 16, 2024, 10:47 | |
| Act/contract proforma | Dec 16, 2024, 10:47 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Волкова Євгенія ОлегівнаYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
UAH124,740.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
View