Автомобіль RENAULT MASTER, фургон малотонажний - В, білий, державний номер АХ3796ЕВ, 2013 року випуску, номер кузова VF1MAFECA48525342, об’єм двигуна 2299. Основні засоби в кількості 7 одиниць.

Автомобіль RENAULT MASTER, фургон малотонажний - В, білий, державний номер АХ3796ЕВ, 2013 року випуску, номер кузова VF1MAFECA48525342, об’єм двигуна 2299. Основні засоби в кількості 7 одиниць.

Starting price

UAH361,384.24

including VAT
Auction complete
View in the cabinet
Bid acceptance

from Jun 22, 2023, 18:02

until Jun 29, 2023, 16:40

Auction

from Jun 29, 2023, 09:55

until Jun 29, 2023, 16:40

Qualification

from Jun 29, 2023, 16:40

until Sep 6, 2023, 10:14

Auction complete

Sep 6, 2023, 10:14

Offers to be submitted:
Jun 22, 2023, 18:02 – Jun 29, 2023, 16:40
Auction period:
Jun 29, 2023, 09:55 – Jun 29, 2023, 16:40
Announced date:
Jun 22, 2023, 18:02
Rectification period:
Jun 22, 2023, 18:02 – Jun 26, 2023, 18:00
Period of questions:
Jun 22, 2023, 18:02 – Jun 27, 2023, 20:00
Period of answers:
Jun 22, 2023, 18:02 – Jun 28, 2023, 20:00
Qualification period:
Jun 29, 2023, 16:40 – Jan 1, 2024, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
GFD001-UA-20230622-84944
Warranty fee:
UAH36,138.42
Lot number:
GL24N023816
Asset public passport:
Id of the decision of the FGVFO to approve the terms of sale:
415/23
The date of the decision of the FGVFO to approve the terms of sale:
May 19, 2023, 00:00
The item is being tendered:
First time
Starting price:
UAH361,384.24 including VAT
The percentage of reduction:
1 %
Dutch step value:
UAH3,613.84
The number of steps:
80
Eligibility criteria:
A participant of the electronic auction, the subject of sale of which is claims under credit agreements and security agreements, cannot be a user who is a borrower (debtor to the bank) and/or a guarantor (property guarantor) under such credit agreements and/or security agreements.
Procedure and place of acquaintance with the property:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Quantity Address
1

Автомобіль RENAULT MASTER, фургон малотонажний - В, білий, державний номер АХ3796ЕВ, 2013 року випуску, номер кузова VF1MAFECA48525342, об’єм двигуна 2299. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

CAV code: 34110000-1 Passenger cars

Quantity:

1 piece

Address:

Україна, 02097, Київська область, м. Київ, пр. Петра Григоренка

Type:
Property
2

Основні засоби в кількості 7 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

CAV code: 39000000-2 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products

Quantity:

7 piece

Address:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад

Type:
Property

Auction documents 3 documents

Document name Document type Announced date
Auction notice Jun 22, 2023, 18:02
Illustration Jun 27, 2023, 14:20
Illustration Jun 27, 2023, 14:20

Auction history

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Ткаченко Вадим Сергiйович
INN/RNUKPN:
3453214591

Offer:

UAH79,504.53

Status:

Auction winner

Documents:

Documents submitted with the offer 1 document

Document name Document type Announced date
Bid Jun 29, 2023, 13:51

Decision of the responsible person 1 document

Document name Document type Announced date
Auction protocol Sep 6, 2023, 09:51

Contract documents 3 documents

Document name Document type Announced date
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Annexes to the contract Sep 6, 2023, 10:10

Prolongation documents 2 documents

Document name Document type Announced date
Document allowing prolongation Jul 27, 2023, 16:23
Document allowing prolongation Aug 25, 2023, 12:19

Documents submitted with the offer 1 document

Document name Document type Announced date
Bid Jun 29, 2023, 13:51

Decision of the responsible person 1 document

Document name Document type Announced date
Auction protocol Sep 6, 2023, 09:51

Contract documents 3 documents

Document name Document type Announced date
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Annexes to the contract Sep 6, 2023, 10:10

Prolongation documents 2 documents

Document name Document type Announced date
Document allowing prolongation Jul 27, 2023, 16:23
Document allowing prolongation Aug 25, 2023, 12:19
Contract status:
Contract active
Contract number:
GL24N023816
The title of the contract:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу. Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Description of the contract:
Договір купівлі-продажу транспортного засобу. Договір купівлі-продажу рухомого майна (основних засобів)
Contract price
UAH79,504.53
Final price of the contract:
UAH79,504.53
The term of the contract:
Sep 5, 2023, 10:10 – Sep 8, 2023, 18:10
Date of signing the contract:
Sep 5, 2023, 10:10
Paid date:
Jul 6, 2023, 09:51
Document name Document type Announced date
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Signed contract Sep 6, 2023, 10:10
Annexes to the contract Sep 6, 2023, 10:10
Prolongation 1
The decision according to which the extension is:
909
Date of entry into force of the decision:
Jul 27, 2023, 16:22
Period of extension:
Aug 28, 2023, 18:00
Prolongation reason:
Prolongation was caused by legal obstacles
Explanation:
Виникнення юридичних перешкод
Document name Document type Announced date
Document allowing prolongation Jul 27, 2023, 16:23
Prolongation 2
The decision according to which the extension is:
1047
Date of entry into force of the decision:
Aug 25, 2023, 12:14
Period of extension:
Jan 1, 2024, 18:00
Prolongation reason:
Prolongation was caused by legal obstacles
Explanation:
Виникнення юридичних перешкод
Document name Document type Announced date
Document allowing prolongation Aug 25, 2023, 12:19

Signature period:
Jun 29, 2023, 16:40 – Jan 1, 2024, 18:00

Organizer

Name:
EDRPOU:
09804119
Address:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Main contact

Name:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Phone:
+380686521088

Show contacts

Hide contacts

Bank details

Bank name:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»
International bank account number IBAN:
UA883000010000032079106801026

Show bank details

Hide bank details

Useful links

List of auctions of organizer АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

You may be interested

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі неплатоспроможності боржника - фізичної особи Тимошенко Світлани Євгенівни, код 2639217906, порушеній Господарським судом Київської області, справа №911/3531/25
Name:
Петросян Арман Саркісович
E-mail: [email protected] Phone: 0996417466 INN/RNUKPN:
3555702094
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH245,600.00 without VAT

View

Третій митний аукціон. Частини до меблів для сидіння, призначені для використання у транспортних засобах 50 шт, в кількості – 495,7 кг.

Третій митний аукціон. Частини до меблів для сидіння, призначені для використання у транспортних засобах 50 шт, в кількості – 495,7 кг.
Name:
Гринюк Світлана Михайлівна
E-mail: [email protected] Phone: +380965595244 EDRPOU:
43985560
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH595,061.23 without VAT

View
Name:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Phone: +380501006016 EDRPOU:
21560045
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH220,631.00 including VAT

View