ПРОДАЖ Земельної ділянки у Київській області, Бориспільського району, Глибоцька с/р
Земельна ділянка кадастровий номер: 3220882200:03:001:0044 (Для ведення підсобного сільського господарства) розташована: Київська область, Бориспільський район, Глибоцька с/р. Загальна площа земельної ділянки 2,7652 га. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 787274032208. Аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості.
UAH4,500,000.00
without VATOrganizer:
ТОВ "ФК "ФІНВЕСТ ГРУП"from Oct 2, 2025, 16:24
until Oct 30, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка з кадастровим номером: 3220882200:03:001:0044, площею 2,7652 га, яка розташована за адресою: Київська область, Бориспільський район, Глибоцька сільська рада
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
CPVS code: DA04-3 Private
|
Area: 2.765 hectare |
Address: Україна, 08300, Київська область, БОРИСПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН/М.БОРИСПІЛЬ, Київська область, Бориспільський район, Глибоцька с/р |
|
Type:
Property
State of official registration:
Registered in the State register of rights to immovable property
Registration ID:
53315494
Registration date:
Oct 16, 2023, 10:58
Land area, ha:
2.7652
Cadastral number:
3220882200:03:001:0044
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 50.315708965022324 Longitude: 30.94414529217965 Elevation: 14
|
|||
Location on the map
Auction documents 5 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 2, 2025, 16:24 | |
| Illustration | Oct 2, 2025, 16:24 | |
| Illustration | Oct 2, 2025, 16:24 | |
| Illustration | Oct 2, 2025, 16:24 | |
| Auction notice | Oct 2, 2025, 16:24 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer ТОВ "ФК "ФІНВЕСТ ГРУП"You may be interested
Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 594.7822 га, що розташована на території Одеської області Березівського району Петровірівської сільської ради (за межами населеного пункту), кадастровий номер 5125484400:01:001:0153, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
UAH2,972,613.43 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 0.5001
UAH3,200,000.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки у Миколаївській обл., Вознесенський р., Площа(га): 1
UAH6,800,000.00 without VAT
View