с. Старі Кодаки, Дніпропетровська обл., земельна діялянка
Земельна ділянка кадастровий номер: 1221486200:11:003:0070, площею 0.2 га Цільове призначення : 02.01. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови Місце розташування: Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с.Старі Кодаки, вулиця Шкільна 79. Місце розташування характеризується близькістю до річки Дніпро.
UAH820,000.00
without VATOrganizer:
ТОВ "ФК "ФІНВЕСТ ГРУП"from Apr 4, 2025, 16:48
until Apr 28, 2025, 16:35
from Apr 28, 2025, 09:50
until Apr 28, 2025, 16:35
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка кадастровий номер: 1221486200:11:003:0070, площею 0.2 га Цільове призначення : 02.01. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови
CAV code: 06111000-3 Residential land (land used for housing (residential buildings, dormitories, outbuildings, etc.); land used to house garage construction)
Type of land (CVZU): 007.00 Землі під житловою забудовою
CPVS code: DA04-3 Private
|
Area: 2,000 square metre |
Address: Україна, 52072, Дніпропетровська область, СТАРІ КОДАКИ, вул. Шкільна, Старі Кодаки, Дніпровський район |
|
Type:
Property
State of official registration:
Registered in the State register of rights to immovable property
Registration ID:
52114739
Registration date:
Oct 13, 2023, 14:26
Land area, ha:
0.2
Cadastral number:
1221486200:11:003:0070
Type of ownership:
Private
Land intended use:
вільна від забудови
Coordinates:
Latitude: 48.377738 Longitude: 35.1341166 Elevation: 17
|
|||
Location on the map
Auction documents 6 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Apr 4, 2025, 16:48 | |
| Illustration | Apr 4, 2025, 16:48 | |
| Illustration | Apr 4, 2025, 16:48 | |
| Illustration | Apr 4, 2025, 16:48 | |
| Auction notice | Apr 4, 2025, 16:48 | |
| Technical specifications | Apr 4, 2025, 16:48 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer ТОВ "ФК "ФІНВЕСТ ГРУП"You may be interested
Земельна ділянка кадастровий номер: 3221480901:01:027:0030, площею 0.1500 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), адреса: вул. Волошкова, с. Велика Солтанівка, Васильківський район, Київська область
UAH720,800.00 without VAT
ViewПродовження реалізації арештованої земельно ділянки кадастровий номер №2620887001:01:003:0058, площа земельної ділянки (га) 0,6000. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Івано-Франківська область, Верховинський район, с. Стебні.
UAH1,272,025.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1746 га, кадастровий номер: 2625855600:02:001:0914, що розташована за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, селище Лисець Лисецької селищної ради, масив «Північний», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01)
UAH709,500.00 without VAT
View