Львівська обл., Стрийський район, селище Славсько, вул. Шептицького, 12 . Оренда – приміщення 2-го поверху площею 241,45 кв. м (В)

Пропонується до оренди приміщення 2-го поверху площею 241,45 кв. м. Будівля розташована в центрі мальовничого гірськолижного, курортного селища. Поруч знаходяться аптека, відділення Укрпошти та поліції, заклади харчування. Характеристики • Кількість поверхів – 3 • Електропостачання • Опалення, водопостачання та водовідведення

Starting price

UAH11,500.26

including VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Aug 3, 2025, 09:01

until Sep 3, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Aug 3, 2025, 09:01 – Sep 3, 2025, 20:00
Auction start:
Sep 4, 2025, 11:25
Announced date:
Aug 3, 2025, 09:01
Rectification period:
Aug 3, 2025, 09:01 – Aug 29, 2025, 18:00
Period of questions:
Aug 3, 2025, 09:01 – Sep 3, 2025, 18:00
Period of answers:
Aug 3, 2025, 09:01 – Sep 3, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
CLE001-UA-20250803-45672
Registration fee:
UAH17.00
Warranty fee:
UAH6,900.16
Previous auction identifier:
Lot number:
UTK140325_05U
Lease duration:
2 years 11 months
The item is being tendered:
5 time
A minimum number of participants:
1
Starting price:
UAH11,500.26 including VAT
VAT is charged on the final amount:
Yes
Value period:
Starting price per month
Minimum step:
UAH1,000.00
Procedure and place of acquaintance with the property:
Перегляд запропонованих приміщень за попереднім записом, в робочі дні з пн по пт з 8.30 до 17.30.
List and requirements of registration documents:
Учасником може бути як юридична так і фізична особа, яка виявила намір взяти участь в електронному аукціоні та сплатила реєстраційний та гарантійний внески.

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Пропонується до оренди приміщення 2-го поверху площею 241,45 кв. м. Будівля розташована в центрі мальовничого гірськолижного, курортного селища. Поруч знаходяться аптека, відділення Укрпошти та поліції, заклади харчування.

CAV code: 04232000-3 Administrative building, premises in the administrative building
CPVS code: PA01-7 Hire
CPVS code: DA04-3 Private

Area:

241.45 square metre

Address:

Україна, 82660, Львівська область, Славсько, 82660, Львівська область, Стрийський район, селище Славсько, вул. Шептицького,12

Type:
Property
State of official registration:
Registration is not required
The total object area of the building, sq.m:
241.45
The total area of the building, sq.m:
657.55
Coordinates:
Latitude: 48.8481481 Longitude: 23.4481599

Location on the map

Auction documents 12 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Illustration Aug 3, 2025, 09:01
Contract proforma Aug 3, 2025, 09:01
Auction notice Aug 3, 2025, 09:01

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
21560766
Address:
Україна, 01601, Київ, Київ, Україна, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18

Main contact

Name:
Менеджер з оренди
E-mail:
Phone:
0800509100

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer АТ "УКРТЕЛЕКОМ"

You may be interested

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)

Житомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)
Name:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Phone: 0800509100 EDRPOU:
21560766
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH15,708.00 including VAT

View

Комплекс будівель з майном у складі: адмінбудинок літ. А площею 269,7 кв. м; гараж літ. Б площею 98,1 кв. м; сарай літ. В площею 22,8 кв. м та рухоме майно (51 інвентарна одиниця), за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Чортків, вул. Копичинецька, 7

Комплекс будівель з майном у складі: адмінбудинок літ. А площею 269,7 кв. м; гараж літ. Б площею 98,1 кв. м; сарай літ. В площею 22,8 кв. м та рухоме майно (51 інвентарна одиниця), за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Чортків, вул. Копичинецька...
Name:
Лінев'юк Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Phone: +380977888859 EDRPOU:
42891875
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH10,951.63 without VAT

View

м. Дніпро, пр. Лесі Українки, 75А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 38,70 кв. м (В)

м. Дніпро, пр. Лесі Українки, 75А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 38,70 кв. м (В)
Name:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Phone: 0800509100 EDRPOU:
21560766
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH5,805.00 including VAT

View