Львівська обл., Жовківський р-н., с. Мокротин, вул. Хоробрівка, 7а . Оренда – приміщення площею 16,60 кв.м. (В)
Пропонуються до оренди приміщення площею 16,60 кв.м. Будівля розташована на околиці села. При будівлі знаходиться Укрпошта та продуктовий магазин. Характеристики: кількість поверхів – 2; Електропостачання.
UAH265.60
including VATOrganizer:
Акціонерне товариство "Укртелеком"from Jul 1, 2024, 11:44
until Jul 29, 2024, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 5 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Пропонуються до оренди приміщення площею 16,60 кв.м.
CAV code: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
CPVS code: PA01-7 Hire
CPVS code: DA04-3 Private
|
Area: 16.6 square metre |
Address: Україна, 80355, Львівська область, Жовківський р-н., с. Мокротин, вул. Хоробрівка, 7а |
|
Type:
Property
State of official registration:
Registration is not required
The total object area of the building, sq.m:
16.6
|
|||
Location on the map
Auction documents 7 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Illustration | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Illustration | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Illustration | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Illustration | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Auction notice | Jul 1, 2024, 11:44 | |
| Contract proforma | Jul 1, 2024, 11:44 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Акціонерне товариство "Укртелеком"You may be interested
Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Турійськ, вул. Луцька, 6. Оренда – приміщення 2-го поверху адмінбудівлі, площею 14,70 кв. м (В)
UAH514.50 including VAT
ViewВолинська обл., Луцький р-н, с. Щурин, вул. Незалежності, 17А. Оренда – частина будівлі 1-го поверху площею 29,40 кв. м (В)
UAH500.09 including VAT
ViewЖитомирська обл., Житомирський р-н, с-ще. Пулини, вул. Шевченка,118. Оренда – приміщення 3 поверху площею 12,10 кв. м (В)
UAH500.09 including VAT
View