Аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Оіліндустрія ЛТД» (ідентифікаційний код юридичної особи 42137747) у справі про банкрутство №910/12840/24

Провадження у справі про банкрутство №910/12840/24 господарського суду міста Києва. Вид аукціону: перший аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «Оіліндустрія ЛТД» арбітражний керуючий Козирицький Андрій Сергійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 49 дата видачі 01.02.2013р.), який діє на підставі постанови Господарського суду міста Києва від 15.09.2025 у справі № 910/12840/24; місцезнаходження контори (офісу): м. Хмельницький, вул. Проскурівська 53 (4 поверх); засоби зв’язку: +380961958609, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «Оіліндустрія ЛТД», ідентифікаційний код юридичної особи 42137747, місцезнаходження: 04053, Україна, місто Київ, провулок Киянівський, будинок 3-7 офіс 102А. Документи, які підтверджують погодження умов продажу наведені в документації аукціону.

Starting price

UAH19,165.83

without VAT
Bid acceptance
View in the cabinet
Bid acceptance

from Sep 4, 12:31

until Sep 20, 20:00

Auction

from Sep 21, 11:20

Qualification
expected
Auction complete
expected
Offers to be submitted:
Sep 4, 12:31 – Sep 20, 20:00
Auction start:
Sep 21, 11:20
Announced date:
Sep 4, 12:31
Rectification period:
Sep 4, 12:31 – Sep 15, 18:00
Period of questions:
Sep 4, 12:31 – Sep 20, 18:00
Period of answers:
Sep 4, 12:31 – Sep 20, 18:00

Show all important dates

Hide dates

About auction

Auction ID:
BRE001-UA-20260904-53908
Warranty fee:
UAH1,916.58
Lot number:
42137747_5
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Procedure subtype:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Starting price:
UAH19,165.83 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Value added tax invoice provided:
No
Minimum step:
UAH191.66
Bankruptcy case number:
910/12840/24
Economic court name:
Господарський суд міста Києва
Procedure and place of acquaintance with the property:
Ознайомитись з копіями документів, які визначают зміст майнових прав можна за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошені, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором Козирицьким Андрієм Сергійовичем за тел. +380961958609.
List and requirements of registration documents:
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством.
Additional info:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у арбітражного керуючого Козирицького Андрія Сергійовича; місцезнаходження контори (офісу): м. Хмельницький, вул. Проскурівська 53 (4 поверх); засоби зв’язку: +380961958609, e-mail: [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865.

Show more information

Hide detailed information

Debtor information

Name:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Оіліндустрія ЛТД»
EDRPOU:
42137747
Address:
Україна, 04053, Київ, місто Київ, провулок Киянівський, будинок 3-7 офіс 102А

Main contact

Name:
Козирицький Андрій Сергійович
E-mail:
Phone:
+380961958609

Show contacts

Hide contacts

List of objects

Description Quantity Address
1

Ноутбук MI RedmiBook 14, загальна кількість одиниць – 1 (одна) штука. Фактичне майна: Сумська область, Роменський район, с. Липова Долина, вул. Русанівська, б.3. Характеристика: в задовільному стані, майно придатне для подальшого використання за призначенням. Інформація про наявні обтяження (обмеження) та права третіх осіб: інформація відсутня.

CAV code: 30200000-1 Computer equipment and supplies
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law

Quantity:

1 lot [unit of procurement]

Address:

Україна, Сумська область, Роменський район, с. Липова Долина, вул. Русанівська, б.3

State of official registration:
Registration is not required

Auction documents 12 documents

Document name Document type Announced date
Act/contract proforma Sep 4, 12:31
Court decision Sep 4, 12:31
Minutes of the creditors' committee Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31
Illustration Sep 4, 12:31

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
INN/RNUKPN:
3138401379
Address:
Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 53 (4 поверх)
Representative certificate number:
49
Representative certificate date:
Feb 1, 2013, 03:00

Main contact

Name:
Козирицький Андрій Сергійович
E-mail:
Phone:
0961958609

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Козирицький Андрій Сергійович