Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
В актуальному переліку дебіторської заборгованості ТОВ “Вердикт Капітал” наявна дебіторська заборгованість на загальну суму 236 081 713,58 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан претензійно-позовної роботи боржників, статус розгляду судових справ та результати попередніх аукціонів, які не відбулись (BRD001-UA-20260406-82136, BRD001-UA-20260406-67726 ) пропонується виставити для продажу окремими лотами згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість
(див. Додатки № 3, 4) та розрахунок відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (04.05.2026 р.), а саме - 43,9129 гривень за 1 доллар США, 51,5977 гривень за 1 євро.
from Jun 2, 15:42
until Jun 21, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 6356716,45 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан претензійно-позовної роботи боржників, статус розгляду судових справ та результати попереднього аукціону, який не відбувся (BRD001-UA-20260406-67726 ) пропонується виставити для продажу окремими лотами згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість та розрахунок відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (04.05.2026 р.), а саме - 43,9129 гривень за 1 доллар США, 51,5977 гривень за 1 євро.
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 set |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 3 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Act/contract proforma | Jun 2, 15:42 | |
| Act/contract proforma | Jun 2, 15:42 | |
| Act/contract proforma | Jun 2, 15:42 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
UAH10,257,672.97 without VAT
ViewАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
UAH11,629,250.00 without VAT
ViewПро проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
UAH3,797,914.88 without VAT
View